Konfigurasi Produk
Tabung pemanas defrost lempeng chiller nyaéta élémen pemanasan khusus pikeun panyimpenan tiis, kulkas sareng peralatan pendingin anu sanés, pikeun nyegah akumulasi és sareng ibun dina koil evaporator, ngalangkungan pemanasan listrik pikeun ngahontal defrosting atanapi ngajaga kasaimbangan suhu peralatan. Struktur inti na ngawengku:
1. Awak pemanasan : kawat résistansi internal dijieun tina paduan nikel-kromium, sareng bagian éksternal dibungkus ku bubuk magnésium oksida kapadetan luhur salaku média insulasi pikeun mastikeun konduktivitas termal anu efisien sareng kaamanan listrik ;
2 bahan cangkang : utamina baja tahan karat 304/310S, sababaraha modél nganggo port anu disegel karét silikon, tahan korosi sareng adaptasi kana lingkungan suhu rendah sareng kalembaban anu luhur ;
3, prosés pengemasan: Kawat résistansi dipasang dina tabung logam ngalangkungan prosés tabung menyusut, sareng bentuk lenturan tiasa disaluyukeun pikeun minuhan sarat pamasangan alat anu béda (sapertos evaporator kipas tiis, baki cai).
Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Defrost Tabung Lurus Tunggal Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cair |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Pausahaan | Pabrikan/supplier/pabrik |
| Pemanas Defrost Tabung Lurus Tunggal Baja Tahan Karat dianggo pikeun pencairan pendingin hawa, bentuk gambar tinatabung pemanas defrostnyaéta tipe AA (tabung lempeng ganda), panjang tabungna disaluyukeun kana ukuran pendingin hawa anjeun, sadaya pemanas defrost kami tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter tabung pemanas defrost stainless steel tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanas defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Pemanas Defrost pikeun Modél Pendingin Udara
Fitur Produk
Kontrol ibun sareng suhu anu efisien
*** Pipa pemanas defrost lempeng gancang ngalemberehkeun lapisan ibun dina beungeut evaporator atanapi kondensor chiller pikeun mastikeun efisiensi pendinginan. Éta cocog pikeun lingkungan -30℃~50℃ ;
*** Ngarojong pemanasan segmental (sapertos rentang daya 1000W ~ 1200W), kecepatan pemanasan dugi ka 400℃/jam, siklus pencairan anu cocog sareng akurat.
Adaptasi anu fleksibel
*** Pabrikan pemanas tabung defrost ngadukung kustomisasi non-standar (sapertos diaméter pipa 8.0mm, panjang 1.3m), cocog pikeun sasis chiller, sirip evaporator sareng struktur kompléks anu sanésna;
*** Cocog sareng tegangan 220V/380V, cocog pikeun kulkas rumah tangga, panyimpenan tiis komérsial, sareng alat transportasi ranté tiis .
Aplikasi Produk
1.kipas pendingin panyimpenan tiis :tabung pemanas defrost lempeng anu dianggo pikeun defrost evaporator, nyegah akumulasi ibun anu mangaruhan efisiensi pendinginan ;
2.parabot ranté tiis:Pemanas defrost bentuk U Jaga lingkungan suhu anu tetep dina treuk anu didinginkan sareng kabinet tampilan pikeun nyingkahan ibun anu nyababkeun kagagalan kontrol suhu ;
3.sistem pendingin industri :Pemanas tabung defrost diintegrasikeun kana handapeun panci cai atanapi kondensor pikeun mastikeun operasi alat anu terus-terusan
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













