Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Oven Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Theelemen pemanas ovenDianggo pikeun microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi conto klien. Diaméter tabungna tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm atanapi 10.7mm. JINGWEI HEATER nyaéta pabrik tabung pemanasan profésional, tegangan sareng kakuatanelemen pemanas oventiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Sareng tabung élémen pemanas oven tiasa dipanaskeun, warna tabungna bakal héjo poék saatos dipanaskeun. Kami gaduh seueur jinis modél terminal, upami anjeun peryogi nambihan terminal, anjeun kedah ngirimkeun nomer modél ka kami heula. | |
Konfigurasi Produk
Élémen pemanas oven listrik mangrupikeun komponén penting dina oven témbok listrik anu ngahasilkeun panas anu diperyogikeun pikeun masak sareng ngadamel kue. Éta tanggung jawab pikeun naékkeun suhu di jero rohangan oven kana tingkat anu dipikahoyong pikeun rupa-rupa tugas masak. Oven témbok biasana gaduh sababaraha élémen pemanas anu ditempatkeun sacara strategis pikeun mastikeun distribusi panas anu rata sareng nyayogikeun versatility pikeun metode masak anu béda.
Fitur Produk
1. Distribusi Panas anu Rata
Élémen pemanas anu dirancang kalayan saé mastikeun yén panas disebarkeun sacara rata di sakumna rohangan oven. Ieu ngabantosan nyegah titik panas sareng mastikeun hasil masak sareng baking anu konsisten.
2. Kontrol Suhu
Oven témbok modéren sering dilengkepan fitur kontrol suhu canggih anu ngamungkinkeun anjeun pikeun nyetel suhu anu tepat pikeun tugas masak anu béda. Efisiensi élémen pemanas nyumbang kana pangropéa suhu anu akurat.
3. Pemanasan Gancang
Élémen pemanasan anu kuat sareng efisien tiasa nyababkeun waktos pemanasan awal anu langkung gancang. Ieu khususna merenah nalika anjeun buru-buru atanapi hoyong ngirangan waktos masak sacara umum.
4. Kalenturan
Oven témbok tiasa gaduh sababaraha élémen pemanasan, kalebet élémen luhur sareng handap, ogé kipas konvéksi. Kalenturan ieu ngamungkinkeun anjeun milih metode masak anu pas pikeun rupa-rupa resep, sapertos baking tradisional, baking konvéksi, broiling, sareng seueur deui.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














