Konfigurasi Produk
EasyHeat Heating Cable nyaéta solusi larian panas listrik kinerja tinggi anu dirancang pikeun panyalindungan tina beku sareng pangropéa suhu dina aplikasi padumukan, komérsial, sareng industri. Kalayan téknologi pangaturan mandiri atanapi termostat otomatis anu canggih, éta sacara efisien nyegah pipa, hateup, sareng talang beku sanajan dina kaayaan tiis anu ekstrim (-40°F/-40°C), mastikeun kontinuitas operasional sareng ngirangan konsumsi énergi.
1. Kabel EasyHeat Heating parantos dirakit sareng siap dipasang, nyegah pipa beku, ngajaga cai tetep ngalir dugi ka -40°
2. Kabel pemanas EasyHeat beroperasi dina 120 VAC atanapi 240 VAC sareng kanggo dianggo dina pipa cai logam
3. Teu aya termostat, teu aya colokan
4. Cocog pikeun pamasangan luar ruangan pikeun saluran pendingin, kondensasi, sareng AC anu kakeunaan suhu beku
5. Panjangna tiasa disaluyukeun ti 1m-20m, 23W/M.
Parameter Produk
| Ngaran Produk | Kabel Pemanas EasyHeat pikeun Pipa Cai Bebas Beku |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Pausahaan | pabrik/supplier/pabrik |
| Kakuatan pemanas saluran solokan nyaéta 40W / M, urang ogé tiasa ngadamel kakuatan sanés, sapertos 20W / M, 50W / M, jsb. Sareng panjangnapemanas pipa solokangaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, jsb. Anu pangpanjangna tiasa didamel 20M. Pakétnapemanas saluran pembuangannyaéta hiji pemanas kalayan hiji kantong cangkok, kuantitas kantong khusus dina daptar langkung ti 500pcs pikeun unggal panjangna. Pamanas Jingwei ogé ngahasilkeun pamanas saluran pembuangan daya konstan, panjang kabel pemanasan tiasa dipotong ku anjeun nyalira, dayana tiasa disaluyukeun 20W / M, 30W / M, 40W / M, 50W / M, jsb. | |
Pituduh Pamasangan (Kabel Bebas Beku AHB)
1. Utamakeun Kasalametan: Anggo ngan ukur stop kontak 120V atanapi 240V anu dijagaan GFCI. Pastikeun daya pareum nalika pamasangan.
2. Bersihkeun Pipa: Lap permukaan pipa supados henteu aya kokotor, minyak, sareng kalembaban.
3. Amankeun Kabel: Pasangkeun kabel sapanjang pipa nganggo pita atanapi dasi suhu luhur. ULAH TIPINDAHKEUN SÉRI AHB.
4. Isolasi: Bungkus pipa sareng kabel ku insulasi busa (nilai-R ≥5) pikeun maksimalkeun efisiensi.
5. Tés: Colokkeun teras pastikeun termostat aktip di handap 38°F (3°C).
Aplikasi Produk
1. Parabot rumah tangga:pemanas saluran pembuangan anu dianggo pikeun ngalelehkeun pipa drainase kulkas, freezer, AC, sareng peralatan sanésna.
2. Peralatan pendingin komérsial:pemanas pipa solokan anu dianggo dina sistem drainase freezer supermarket, lemari pajangan anu didinginkan, sareng peralatan sanésna.
3. Peralatan pendingin industri:pemanas pipa solokan anu dianggo pikeun nyegah pembekuan pipa drainase sapertos panyimpenan tiis sareng peralatan pembekuan.
4. Industri otomotif:pemanas saluran pembuangan defrost anu dianggo pikeun antibeku pipa drainase AC otomotif.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














