| Ngaran Produk | Pemanas Kulkas Defrost Elemen Pemanas Tubular Baja Tahan Karat BD120W016 Tabung Pemanas |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Suhu Operasi | 150ºC (Maksimum 300ºC) |
| Suhu lingkungan | -60°C ~ +85°C |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas |
| Bahan dasar | Logam |
| Kelas panyalindungan | IP00 |
| Persetujuan | UL/TUV/VDE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Panutup/Kurung | Disaluyukeun |
Konfigurasi élémen pemanas tabung aluminium:
Élémen pemanas tabung aluminium nganggo pipa aluminium salaku pamawa panas.
Lebetkeun komponén kawat pemanas kana tabung aluminium pikeun ngabentuk komponén bentuk anu béda-béda.
Diaméter tabung aluminium: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
* Upami anjeun gaduh sarat khusus, urang ogé tiasa ngaropea kanggo anjeun.
Runtuyan pemanas listrik ieu seueur dianggo dina kulkas, mesin cuci, pemanas cai listrik, pemanas cai surya, oven microwave, AC, mesin susu kécap sareng alat-alat alit sanésna anu gaduh fungsi pemanasan listrik.
Ieu tiasa gampang dipasangkeun kana pendingin hawa sareng sirip kondensor pikeun tujuan pencairan.
Produk ieu ngagaduhan peran pangaruh pemanasan defrost anu saé, kinerja listrik anu stabil, résistansi insulasi anu luhur, résistansi korosi, anti-sepuh, kapasitas overload anu luhur, arus bocor leutik, stabilitas sareng reliabilitas ogé umur panjang.














