| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Unit Cooler pikeun Defrosting |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Baja tahan karatÉlémen Pemanas Pendingin UnitDiaméter tabung tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanasan defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Pencairantabung pemanas unit pendinginutamana dijieun tina pipa stainless steel, sareng magnésium oksida anu dimodifikasi kualitas luhur dianggo salaku pangisi, gaduh insulasi anu saé sareng tahan cai.pemanas defrost kamar tiistiasa dibengkokkeun kana bentuk naon waé numutkeun sarat pangguna, supados gampang dipasang dina bagian khusus tina alat pembekuan pikeun operasi pencairan. Salian ti éta,tabung pemanas defrostogé gaduh kinerja sareng stabilitas listrik anu saé pisan, résistansi insulasi anu luhur, résistansi korosi anu kuat, kapasitas kaleuwihan beban, arus bocor leutik, stabil sareng tiasa dipercaya, umur panjang sareng saterasna.
Diaméter tabung, tegangan, daya, bentuk sareng panjangnapipa pemanasan defrosttiasa disaluyukeun numutkeun kabutuhan khusus sareng sarat téknis konsumén. Wangun umum kalebet U sareng lempeng, bentuk khusus ogé tiasa disaluyukeun dumasar kana pamundut. Sungut pipa disegel ku vulkanisasi karét atanapi pipa panyusut panas témbok ganda, pikeun ningkatkeun kateguhan produk, cocog pikeun lingkungan kerja anu tiis sareng baseuh.
Tabung pemanas pencairan esnyaéta salah sahiji komponén listrik anu efisien, aman, sareng tiasa dipercaya. loba dianggo dina operasi pencairan rupa-rupa alat pembekuan, pikeun mastikeun operasi normal alat sareng manjangkeun umur jasa.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














