Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Tubular Sirip Bentuk U |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Bentuk Pemanas Tubular Sirip bentuk U biasana didamel ku bentuk lempeng, bentuk U, bentuk W, urang ogé tiasa ngarobih sababaraha bentuk khusus sakumaha anu diperyogikeun. Kaseueuran palanggan milih sirah tabung ku flens, upami anjeun nganggo pemanas bersirip bentuk U dina pendingin unit atanapi alat defrsoting anu sanés, panginten anjeun tiasa milih segel sirah ku karét silikon, cara segel ieu tahan cai anu pangsaéna. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas sirip bentuk U dibungkus ku sirip logam dina beungeut élémen umum. Dibandingkeun sareng élémen pemanasan umum, daérah disipasi panas dilegaan 2 dugi ka 3 kali, nyaéta, beban daya permukaan anu diidinan tina élémen sirip nyaéta 3 dugi ka 4 kali tibatan élémen umum. Kusabab panjang élémen disingget, leungitna panas dikirangan. Dina kaayaan daya anu sami, pemanas sirip bentuk U ngagaduhan kaunggulan naékna suhu anu gancang, generasi panas anu seragam, kinerja disipasi panas anu saé, efisiensi termal anu luhur, umur layanan anu panjang, alat pemanasan alit, sareng biaya anu murah. Desain anu wajar numutkeun sarat pangguna, gampang dipasang.
Pilih Bentuk
Aplikasi Produk
Pamanas bersirip bentuk U seueur dianggo dina manufaktur mesin, mobil, tékstil, kadaharan, peralatan rumah tangga sareng industri sanésna, khususna dina industri gordén hawa AC.
1. Pemanasan bahan kimia dina industri kimia, pangeringan sababaraha bubuk dina tekanan anu tangtu, prosés kimia sareng pangeringan semprot sadayana dilaksanakeun ku aranjeunna.
2. Pemanasan hidrokarbon, kalebet minyak mentah petroleum, minyak beurat, minyak bahan bakar, minyak transfer panas, minyak pelumas, sareng parafin.
3. Cai prosés, uap anu super panas, uyah anu leleh, gas nitrogén (hawa), gas cai, sareng cairan sanés anu kedah dipanaskeun.
4. Kusabab nganut struktur tahan ledakan anu canggih, alat-alat ieu tiasa seueur dianggo dina kimia, militer, minyak bumi, gas alam, platform lepas pantai, kapal, daérah pertambangan sareng tempat-tempat sanés anu meryogikeun tahan ledakan.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














