| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Bersirip Strip Tubular |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Wangun élémen pemanas bersirip biasana dijieun lempeng, bentuk U, bentuk W, urang ogé tiasa ngarobih sababaraha bentuk khusus sakumaha anu diperyogikeun. Kaseueuran konsumén milih sirah tabung ku flens, upami anjeun nganggo élémen pemanas bersirip dina pendingin unit atanapi alat pencairan anu sanés, panginten anjeun tiasa milih segel sirah ku karét silikon, cara segel ieu tahan cai anu pangsaéna. | |
Pemanas Tubular Bersirip Listrik dirancang pikeun dianggo dina pemanasan rohangan konveksi alami sareng paksa. Bahan sirip terus-terusan digulung spiral pageuh kana permukaan elemen pikeun ningkatkeun luas permukaan konvektif pikeun pemanasan hawa sareng gas anu henteu korosif. Jarak sareng ukuran sirip parantos diuji sareng dipilih pikeun ngaoptimalkeun kinerja. Unit sirip baja teras dipatri dina tungku, ngabeungkeut sirip kana selubung pikeun ningkatkeun efisiensi konduktif. Ieu ngamungkinkeun tingkat watt anu langkung luhur kahontal dina daérah aliran anu sami sareng ngahasilkeun suhu selubung anu langkung handap anu manjangkeun umur pemanas.
Pemanas tubular bersirip tabung pemanas listrik dianggo pikeun sistem pemanasan konveksi paksa, pemanasan hawa atanapi gas. Pemanas/élémen pemanas tubular bersirip disaluyukeun pikeun nyumponan kabutuhan aplikasi khusus anjeun.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













