| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Panggoreng Minyak Tubular |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Panggoreng |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| JINGWEI heater nyaéta produsén tabung pemanasan deep fryer profésional, kami gaduh langkung ti 25 taun dina tabung pemanasan listrik anu disaluyukeun.Kakuatan élémen pemanasan fryer ogé tiasa disaluyukeun salaku sarat. Hulu tabung biasana urang nganggo flens, bahan flens urang nganggo stainless steel atanapi tambaga. | |
Élémen Pemanas Penggorengan Minyak Tubular mangrupikeun bagian penting tina mesin penggorengan, anu tiasa ngabantosan urang ngontrol suhu tungku sareng ngahontal penggorengan bahan-bahan dina suhu anu luhur sareng gancang. Élémen pemanas penggorengan jero dirancang khusus dina rupa-rupa bentuk pikeun nyumponan kabutuhan klien.
Salian ti fitur anu luar biasa nyaéta efisiensi sareng kecepatan anu luhur, Élémen Pemanas Penggorengan Minyak Tubular ngagaduhan seueur kaunggulan anu sanés.
Anu mimiti, éta gaduh kinerja pemanasan anu langkung stabil pikeun mastikeun yén suhu minyak henteu turun dina kisaran anu diperyogikeun, sareng kualitas kadaharan anu digoréng langkung stabil sareng tiasa dipercaya;
Kadua, éta tiasa ngirangan konsumsi énergi mesin, supados urang tiasa ngadamel katuangan dina waktos anu sami tiasa janten sumber daya anu langkung ramah lingkungan; Leuwih ti éta, élémen pemanasan penggorengan minyak ogé tiasa ngirangan konsumsi bahan bakar urang, supados urang tiasa ngahémat langkung seueur biaya sareng ningkatkeun efisiensi ékonomi.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














