Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Freezer Cairkeun |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Élémen Pemanas Freezer Defrost dianggo pikeun ngaleutikan es dina pendingin hawa, bentukna siga gambartabung pemanas defrostnyaéta tipe AA (tabung lempeng ganda), panjang tabungna disaluyukeun kana ukuran pendingin hawa anjeun, sadaya pemanas defrost kami tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter tabung élémen pemanas freezer defrost tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanas defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Konfigurasi Produk
Ngagunakeun spiral kawat résistif anu dicelupkeun kana magnésium oksida, dipencet, sareng dijaga ku selubung logam, élémen pemanas freezer defrost ngagunakeun téknologi anu dikonsolidasi sareng kabuktian. Saatos annealing, élémen pemanas freezer defrost tiasa dicetak kana rupa-rupa géométri dumasar kana tapak suku sareng sarat pemanasan anu sayogi. Saatos pipa menyusut, dua terminal ngagunakeun segel pencét karét anu dirancang khusus pikeun ngamungkinkeun élémen pemanas freezer defrost listrik dianggo dina alat pendingin sapertos biasana. Salaku tambahan, éta tiasa dibentuk kana bentuk naon waé pikeun nyumponan spésifikasi pangguna.
Pemanas Defrost pikeun Modél Pendingin Udara
Aplikasi Produk
Kamampuh élémen pemanas freezer pikeun ngaleutikan beku anu épisién ngajantenkeun éta seueur dianggo dina kulkas, kulkas, AC, sareng alat-alat rumah tangga anu sanés. Dina waktos anu sami, élémen pemanas freezer ogé dianggo dina widang sénsor tingkat cairan, pemanas, timer, sareng instrumen sanésna, sareng kinerjana anu stabil sareng tiasa dipercaya parantos diakui sacara lega di industri.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















