Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Evaporator Aluminium Tubular pikeun Pencairan |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 4.5mm, 6.5mm, jsb. |
| Wangun | disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas Defrost Aluminium |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| TheÉlémen Pemanas EvaporatorDidamel tina tabung aluminium 4.5mm, bentuk pemanasna tiasa dibengkokkeun numutkeun sarat klien, pakét tiasa dipilih hiji pemanas sareng hiji kantong, utamina dianggo pikeun ngalembereh kulkas. Ayeuna, kami parantos ngahasilkeun sababarahapemanas defrost aluminiumutamina diékspor ka Mesir sareng nagara-nagara Wétan Tengah anu sanés, upami anjeun kedah ngahubungi kami. | |
Konfigurasi Produk
Thetabung pemanasan aluminiumtabung alu dipaké salaku wadahna, sarta kawat pemanas karét silikon (tahan suhu 150 ℃) disimpen dina tabung aluminium anu didamel tina rupa-rupa bentuk komponén pemanas listrik. Numutkeun diaméter luar tabung aluminium, éta tiasa dibagi kana dua jinis: Ф4.5 sareng Ф6.35, kalayan kinerja sealing anu saé, transfer panas anu gancang sareng pamrosésan anu gampang.
Thepemanas defrost tubular aluminiumCocog pikeun manaskeun dina lingkungan kalayan tegangan nominal di handap 250V, 50-60HZ, kalembaban relatif ≤90%, sareng suhu sekitar -30℃--+50℃. Éta ngahasilkeun panas gancang, rata sareng aman, sareng seueur dianggo dina ngalemberehkeun kulkas, freezer sareng alat-alat pembekuan anu sanésna.
Data Téknis
1. Résistansi insulasi termal: Saatos direndem dina cai salami 24 jam, résistansi insulasi termal ≥100MΩ, saatos direndem salami 30 menit, résistansi insulasi termal ≥20MΩ;
2. Résistansi tegangan: Saatos AC2000V, atur arus ka 10mA, saatos uji résistansi tegangan 2 detik, aya lima kali fenomena breakdown sareng flashover;
3. Arus bocor: arus bocor ≤0.5mA; 1.15 kali daya anu dipeunteun.
4. Déviasi daya: daya anu dipeunteun dina tegangan anu dipeunteun nyaéta +5% ~ 10% tina nilai anu dipeunteun;
5. Kakuatan timah: Saatos uji tarik 100N, bagian timah teu kedah ngagaduhan cacad pamindahan atanapi retakan.
Aplikasi Produk
JINGWEI Wokshop
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













