| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Cairan Pemanas Tabung pikeun Evaporator |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Bahan tabung | SS304, SS312, jsb. |
| Panjang kawat timah | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Diaméter tabung élémen pemanas defrost urang tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sareng saterasna. Spésifikasi pemanas defrost tiasa disaluyukeun salaku sarat konsumén. Tabung pemanas defrost tiasa di-anneal sareng warna tabungna bakal héjo poék saatos di-anneal. | |
Élémen pemanas defrost dirancang pikeun ngalemberehkeun sagala rupa jinis freezer sareng kulkas. Bahan dasarna nyaéta stainless steel. Sagala bentukna saluyu sareng kabutuhan pangguna, sipat produk ieu tiasa dilemberehkeun sacara efektif, résistansi insulasi na saé pisan, tahan korosi, tahan sareng gampang ruksak. Tabung pemanas defrost aman sareng tiasa dipercaya pikeun ngalaksanakeun kinerja tahan lembab anu disegel anu parantos kéngingkeun patén nasional.
Anjeun kedah ngandelkeun pemanas defrost kulkas anu dirancang sacara saksama pikeun kulkas sareng evaporator komérsial pikeun nyayogikeun kualitas, kustomisasi, sareng panyalindungan anu pangsaéna di kelasna pikeun mastikeun solusi defrosting anu efektif dina lingkungan kulkas anu ketat.
1. Élémen Pemanas Pencairan Dipasangkeun dina Kulkas, Freezer, Evaporator, Unit Cooler, sareng Kondensor.
2. Bahan tabungna nyaéta Incoloy840, 800, stainless steel 304, 321, 310S, aluminium.
3. Diaméter tabungna nyaéta 6,5 mm, 8 mm, 8,5mm, 9mm, 10mm, 11mm & 12mm, 14mm, 16mm sareng saterasna.
4. Suhu lingkungan: -60°C ~ +125°C
5. Tegangan luhur dina Tés: 16,00V/ 5S
6. Kakuatan tungtung sambungan: ≥50N
7. Neoprene anu dibentuk dina suhu luhur
8. Bisa dijieun kalawan panjang anu pas
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














