| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Sirip Strip |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Wangunnaelemen pemanas tubular bersiripboga bentuk lempeng, U, W, sareng bentuk khusus naon waé. Diaméter tabung tiasa dipilih 6.5mm atanapi 8.0mm, sirah tabung tiasa dilas flens atanapi disegel ku sirah karét.Élémen pemanasan bersiripukuranana disaluyukeun salaku kabutuhan klien. | |
Tabung pemanas bersiripBahan produksi kalebet stainless steel kualitas luhur, bubuk magnesium oksida anu dimodifikasi, kawat paduan éléktrotermal résistansi tinggi, heatsink stainless steel, ku alat produksi sareng téknologi canggih, sareng manajemen kualitas anu ketat, numutkeun sarat pangguna pikeun desain anu wajar, gampang dipasang sareng dianggo. Aya seueur jinistabung pemanasan hawa bersirip,kaasup tabung sirip gulung, tabung sirip dilas sareng jinis sanésna, pikeun minuhan kabutuhan anu béda. skenario aplikasi
1. Pemanasan bahan kimia dina industri kimia, pangeringan sababaraha bubuk dina tekanan anu tangtu, prosés kimia sareng pangeringan jet sadayana kahontal kupipa pemanas listrik bersirip.
2. Pemanasan hidrokarbon, kalebet minyak mentah petroleum, minyak beurat, minyak bahan bakar, minyak termal, minyak pelumas, parafin.
3. Cai prosés, uap super panas, uyah cair, gas nitrogén (hawa), gas cai sareng cairan sanés anu kedah dipanaskeun.
4. Kusabab struktur tahan ledakan anu canggih tinaelemen pemanas listrik bersirip, alat-alat ieu tiasa seueur dianggo di kimia, militer, minyak, gas alam, platform lepas pantai, kapal, daérah pertambangan sareng tempat-tempat tahan ledakan anu sanés.
Thepemanas hawa bersirip tubularloba dipaké dina manufaktur mesin, mobil, tékstil, kadaharan, parabot rumah tangga sareng industri sanésna, khususna dina industri AC sareng gorden hawa. Numutkeun laporan, étatabung pemanas bersiriputamana alus pikeun manaskeun minyak jeung bahan bakar minyak.Pemanas hawa bersiripseueur dianggo dina industri sareng industri kimia, anu jelas pikeun sadayana. Pilihan tabung sirip ogé penting pisan, pilih anu saétabung pemanasan sirippikeun nu meuli mangrupa hal anu hésé pisan, atawa harga anu alus pikeun meuli produk anu teu nyugemakeun, meuli anu sedeng jeung teu cocog pikeun dipaké dina parabot sorangan, kumaha milih anu murahelemen pemanas sirip.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















