Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Bahan Élémen Pemanas Tubular Baja Tahan Karat nyaéta baja tahan karat 201 sareng baja tahan karat 304.Élémen Pemanas Pemanas Tubular ListrikDianggo pikeun parabot dapur komérsial, sapertos kukusan béas, kukusan panas, showcase panas, jsb. Ukuran tabung pemanas bentuk U tiasa disaluyukeun salaku sarat klien. Diaméter tabung tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas Tubular Baja Tahan Karat mangrupikeun sumber panas listrik anu paling serbaguna sareng seueur dianggo pikeun aplikasi industri, komérsial sareng ilmiah. Élémen pemanas tubular tiasa dirancang dina rupa-rupa peringkat listrik, diaméter, panjang, terminasi, sareng bahan selubung.
Pemanas listrik tubular tiasa dianggo dina aplikasi naon waé. Tubular lempeng tiasa dipasang dina alur mesin pikeun transfer panas konduktif sareng tubular anu dibentuk nyayogikeun panas anu konsisten dina naon waé jinis aplikasi khusus. Pilihan ukuran flens, peringkat kilowatt, voltase, wadah terminal sareng bahan selubung ngajantenkeun pemanas ieu idéal pikeun sadaya jinis aplikasi pemanasan.
Élémen Pemanas Tubular Baja Tahan Karat nyaéta jinis élémen pemanas anu didamel tina tabung fléksibel, biasana didamel tina logam atanapi polimér suhu luhur, anu dieusi ku élémen pemanas sapertos kawat résistansi. Élémen pemanas tiasa dibengkokkeun kana bentuk naon waé atanapi dibentuk supados pas di sakitar objék, janten idéal pikeun aplikasi dimana pemanas kaku tradisional henteu cocog.
Jenis Produk
Élémen pemanas tubular stainless steel dianggo dina rupa-rupa aplikasi kalebet pemanasan industri sareng komérsial, pamrosésan dahareun, alat médis, sareng alat laboratorium. Éta ogé dianggo salaku sumber panas radiasi di rohangan luar sapertos patio atanapi di lokasi konstruksi.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














