Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Tubular Bersirip OEM Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| ÉtaPemanas tubular bersirip OEMUkuran sareng bentukna tiasa didamel numutkeun sarat klien, bentuk élémen pemanasan bersirip ngagaduhan tabung lempeng tunggal, tabung lempeng ganda, bentuk U, bentuk W, atanapi bentuk khusus anu sanés. Volatna nyaéta 110-380V. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas tubular bersirip OEMdijieun tina tabung stainless steel kualitas luhur, bubuk magnésium oksida anu dimodifikasi, kawat paduan pemanasan listrik résistansi tinggi, sareng sirip stainless steel, anu diproduksi nganggo alat sareng téknik produksi canggih. Éta parantos ngalaman kontrol kualitas anu ketat.pemanas tabung bersiripbisa dipasang dina saluran blower atawa aplikasi pemanasan hawa statis atawa nu gerak lianna.
Theelemen pemanas bersirip tubularnyaéta élémen pemanas kalayan sirip logam anu ngalipet permukaan élémen biasa. Daérah disipasi panas 2-3 kali langkung ageung tibatan élémen biasa, jantenelemen pemanas siripngamungkinkeun beban daya permukaan 3-4 kali lipat tina elemen biasa. Panjang pemanas langkung pondok, ngirangan leungitna panasna nyalira. Dina kaayaan daya anu sami, éta ngagaduhan kaunggulan pemanasan gancang, pemanasan rata, disipasi panas anu saé, efisiensi termal anu luhur, umur layanan anu panjang, ukuran alat pemanas alit, sareng biaya rendah. Éta parantos dirancang sacara wajar numutkeun sarat pangguna pikeun pamasangan anu gampang.pemanas hawa strip bersiriploba dipaké dina manufaktur mékanis, otomotif, tékstil, kadaharan, parabot rumah tangga, jeung industri lianna, utamana dina industri tirai hawa AC.
Pilihan bahan tabung bersirip
1. Pipa beusi (bahan umum)
Hargana murah, gampang karat, dianggo di tempat-tempat anu rugi ageung sareng teu aya sarat khusus.
2.201 Baja tahan karat (bahan konvensional)
Hargana murah, kualitasna langkung saé tibatan pipa beusi, cocog pikeun kalolobaan lingkungan kerja, suhuna kirang ti 300°C.
3. Baja tahan karat 304 (bahan konvensional)
Hargana sedeng, kualitasna leuwih alus tibatan 201, bisa dipaké dina lingkungan anu rada korosif sarta tahan kana suhu 450°C.
4.316 baja tahan karat
Bahan kualitas luhur, kualitas anu langkung saé tibatan 304 tiasa dianggo dina lingkungan korosif, hemat biaya, seueur dianggo.
5. 2520 baja tahan karat
Bahanna langkung saé tibatan baja tahan karat 316, tiasa tahan 1300°C, suhu khusus, biaya anu luhur.
6. Nga-outsource bahan kualitas Teflon
Dirancang pikeun lingkungan anu korosif pisan dina suhu operasi non-réaktif 99% asam kuat sareng basa kuat 250°C, hemat biaya.
jangka panjang
7. Tabung titanium
Bahan kualitas luhur, dikhususkeun pikeun lingkungan anu korosif pisan, dina kalolobaan asam kuat sareng alkali anu kuat tahan suhu luhur, biaya anu mahal sareng umur panjang.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














