| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Rendem Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Bahan tabung | 8,5mm |
| Panjangna | Tingali tabel di handap ieu |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Voltaseu | 110-480V, disaluyukeun |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Bahan tabung | SS201, SS304, atanapi ngaropéa |
| Bahan flens | SS201, SS304, atanapi ngaropéa |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Panjang tabung pemanas flens cai celup standar kami nyaéta L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, sareng saterasna. Ukuran flens kami gaduh DN40 sareng DN50. Sateuacan naroskeun, anjeun kedah ngirimkeun panjang tabung sareng ukuran flens, panjang khusus sareng diaméter tabung khusus naon waé tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. | |
Pemanas rendaman élémen pemanas tubular dianggo pikeun ampir unggal jinis alat pemanas. Éta gampang dibentuk sareng ngagaduhan stabilitas mékanis sareng sipat listrik anu pangluhurna dina waktos anu sami. Pemanas tubular screw-in distandarisasi pikeun dianggo dina cairan, contona, cai. Pemanas tubular bersirip khusus pikeun kabinet atanapi torowongan pemanas hawa. Pemanas flens gampang dipasang, dikontrol sareng dirawat. Desainer unik salaku kabutuhan anjeun. Pikeun lingkungan korosif, élémen pemanas tubular bahan titanium langkung saé. Selongsong teflon tambahan sayogi.
* Upami anjeun gaduh sarat khusus, urang ogé tiasa ngaropea kanggo anjeun.
1. Ukuran, panjang, diaméter tabung, kakuatan sareng tegangan tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun
2. flens cocog sareng tank cai standar atanapi tank pemanas khusus anjeun nyalira
3. Beungeut stainless steel mibanda electropolish
4. Dilengkepan ku mesin cuci segel silikon anu fléksibel sareng tahan cai
Élémen pemanas celup stainless steel mangrupikeun élémen pemanas anu awét sareng efisien anu umumna dianggo dina aplikasi pemanasan cair. Élémen ieu gaduh résistansi korosi anu luhur sareng tiasa beroperasi dina suhu anu luhur, janten idéal pikeun panggunaan industri sareng komérsial.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














