| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Bersirip Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Ukuran sirip | 3mm sareng 5mm |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Bahan | SS304, SS321, jsb. |
| Anggo | Élémen Pemanas Sirip Udara |
| Métode segel tabung | sirah karét atawa flange |
| Ukuran jalan | M3, M4, jsb. |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Bentuk élémen pemanasan tabung bersirip baja tahan karat tiasa didamel lempeng, bentuk U, bentuk M sareng bentuk khusus khusus. Daya élémen pemanasan bersirip tiasa didamel sakitar 200-700W, daya panjang anu béda-béda ogé béda. Élémen pemanasan bersirip tiasa langkung luhur tibatan tabung pemanasan baja tahan karat anu sanés. Diaméter tabung élémen pemanas tubular bersirip nyaéta 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ukuran siripna nyaéta 3mm sareng 5mm. Kedah ngirimkeun spésifikasi pemanas sirip di handap ieu sateuacan ditaroskeun. | |
Élémen pemanasan tubular bersirip stainless steel tiasa disaluyukeun kana rupa-rupa bentuk pikeun minuhan sarat konsumén pikeun direndem langsung dina cairan sapertos cai, minyak, pangleyur sareng larutan prosés, bahan cair, sareng hawa sareng gas.
Élémen pemanasan bersirip diproduksi nganggo SS304, SS321 sareng bahan pipa stainless steel anu sanésna, sareng ogé ngagaduhan rupa-rupa gaya terminal anu tiasa dipilih, sapertos segel anu dibentuk ku karét (kalayan tahan cai anu langkung saé), las flens sareng saterasna. Insulasi bubuk magnésia anu dimodifikasi suhu luhur nyayogikeun transfer panas anu langkung ageung.
* Upami anjeun gaduh sarat khusus, urang ogé tiasa ngaropea kanggo anjeun.
1. Dibrazing, dikerutkeun atanapi dilas kana bagian tiis élémen.
2. Dianggo salaku sambungan pageuh kana pemanas, anu dipasang dina tanki atanapi wadah anu kabuka.
3. Disadiakeun tina kuningan, baja, atanapi baja tahan karat. FITTING KOMPRESI
4. Sadia dina kuningan berlapis nikel pikeun pamasangan lapangan dina élémen diaméter élémen 0,375”, 0,430”, 0,475”.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














