| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Penggorengan Jero Baja Tahan Karat |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Panggoreng |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| JINGWEI heater nyaéta produsén tabung pemanasan deep fryer profésional, kami gaduh langkung ti 25 taun dina tabung pemanasan listrik anu disaluyukeun.Kakuatan tinaelemen pemanas penggorengan minyakogé tiasa disaluyukeun salaku sarat. Hulu tabung biasana urang nganggo flens, bahan flens urang gaduh stainless steel atanapi tambaga. | |
Pemanas tubular penggorengan jero stainless steelnyaéta élémen pemanas listrik silinder kalayan dua sirah pemanas. Dijaga ku sarung stainless steel. Pemanas sirah ganda biasana dianggo pikeun manaskeun barang padet, sapertos pelat pemanas mesin cetak injeksi atanapi rupa-rupa alat, sareng pemanas sirah ganda ogé tiasa dianggo pikeun manaskeun cai atanapi gas dina kaayaan anu tangtu. Pilihan téknologi bakal gumantung kana spésifikasi téknis sareng aplikasi anu diperyogikeun. Nalika anjeun teu yakin kana produk anu anjeun peryogikeun, kami bakal nyarankeun solusi anu pangsaéna pikeun anjeun numutkeun kabutuhan anjeun. Pemanas tubular disaluyukeun dina rupa-rupa bentuk pikeun minuhan sarat palanggan pikeun perendaman langsung dina cairan sapertos cai, minyak, pangleyur sareng larutan prosés, bahan cair, sareng hawa sareng gas.
1. Kami nawiskeun modél standar ogé modél khusus
2. Kami nawiskeun diaméter tabung anu béda-béda sapertos 6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5mm, 16mm & 18mm
3. Kami nawiskeun rupa-rupa bahan sarung. Ieu tiasa sayogi dina rupa-rupa bahan sapertos Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Tambaga & Titanium
4. Kami nawiskeun rupa-rupa bentuk numutkeun paménta konsumén: pemanas immersion nganggo flens atanapi sekrup, pemanas tahan ledakan
5. Rupa-rupa pilihan terminal sayogi
6. Rupa-rupa bentuk sareng ukuran sayogi
7. Awét sareng umurna langkung lami
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














