| Ngaran Produk | SS304 Tubular W10134009 Élémen Pemanas Mesin Pencuci Piring pikeun Whirlpool |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 8.0mm |
| Ukuran | 9 x 8 x 2,1 inci |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Voltaseu | 110V |
| Kakuatan | disaluyukeun |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kuantitas karton | 30pcs hiji karton |
| Persetujuan | CQC/CE |
| Élémen pemanas W10518394/W10134009 ieu dianggo dina mesin cuci piring. Élémen pemanas mesin cuci piring nambihan cai panas salami prosés ngumbah piring sareng ngabantosan ngagaringkeun piring di ahir ngumbah piring. Produk nyumponan atanapi ngaleuwihan kualitas spésifikasi OEM sareng parantos diuji kalayan saé ku produsén. 1. Pakét ngawengku: W10518394/W10134009 élémen pemanas mesin cuci piring ngawengku 1 élémen pemanas, 2 pangiket pemanas. 2. Modél anu cocog: Élémen pemanas mesin cuci piring pikeun Kenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag. 3. Pamasangan: Cabut catu daya sateuacan masang komponén ieu. Anggo sarung tangan kerja pikeun ngajagi leungeun anjeun. Anggo konci anu tiasa diatur, obeng, sareng tang irung jarum. Anjeun tiasa mendakan pidéo perbaikan dina YouTube sareng nuturkeun éta pikeun masangna, sabab aya seueur pidéo do-it-yourself di luar sana anu tiasa ngabantosan nungtun anjeun dina perbaikan sareng ngahémat ratusan dolar tibatan nelepon tukang perbaikan pikeun ngalereskeun hal-hal anu tiasa dilakukeun ku nu boga bumi nyalira! | |
Élémen pemanas mesin cuci piring W10518394/W10134009 anu parantos di-upgrade nambihan cai panas salami siklus nyeuseuh piring sareng ngabantosan ngagaringkeun piring dina ahir siklus. Élémen pemanas mesin cuci piring W10134009 bakal ngirangan daya, tahan suhu anu luhur, sareng panas sacara rata. Nalika dipasang dina mesin cuci piring, éta moal ngalemberehkeun ember plastik jero. Upami mesin cuci piring henteu nyeuseuh dina siklus, mesin cuci piring henteu hurung atanapi bocor, lampu beberesih dina panel kontrol kedip-kedip, komponén henteu panas, sareng cai dina mesin cuci piring henteu panas, komponénna kedah digentos.
Pamasangan peryogi perhatian:
Cabut catu daya sateuacan masang élémen pemanas mesin cuci piring whirlpool pangganti. Anggo konci anu tiasa diatur, obeng, sareng tang irung jarum. Anjeun tiasa mendakan pidéo perbaikan dina YouTube sareng turutan éta pikeun masang élémen pemanas. Saatos élémen pemanas dai dipasang, éta kedah digantung sareng henteu kontak langsung sareng handapeun plastik mesin cuci piring.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














