| Ngaran Produk | Bantalan Pemanas Karét Silikon kalayan Kontrol Suhu |
| Bahan | Karét silikon |
| Kandel | 1.5mm |
| Voltaseu | 12V-230V |
| Kakuatan | disaluyukeun |
| Wangun | Buleud, pasagi, pasagi panjang, jsb. |
| Perekat 3M | tiasa ditambahkeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Bantalan Pemanas Karét Silikon |
| Termianl | Disaluyukeun |
| Pakét | karton |
| Persetujuan | CE |
| Ukuran sareng kakuatan Bantalan Pemanas Karét Silikon tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun, bentukna tiasa didamel buleud, pasagi panjang, pasagi atanapi bentuk khusus naon waé. Tegangan tiasa didamel 12V-240V. | |
Bantalan pemanas karét silikon nyaéta élémen pemanas fléksibel anu didamel tina karét silikon anu dipasangkeun ku bahan konduktif, sapertos partikel nikel atanapi karbon. Nalika arus listrik dialirkeun ngaliwatan partikel konduktif, éta bakal panas sareng ngahasilkeun kahaneutan. Bahan karét silikon dipilih kusabab kalenturan, daya tahan, sareng résistansi kana suhu anu luhur. Bantalan pemanas karét silikon umumna dianggo dina aplikasi anu meryogikeun permukaan pemanasan anu datar, fléksibel, sareng rata.
* Upami anjeun gaduh sarat khusus, urang ogé tiasa ngaropea kanggo anjeun.
1. Kalenturan sareng Versatilitas
Bantalan pemanas karét silikon téh fléksibel sareng tiasa disaluyukeun supados cocog sareng rupa-rupa bentuk sareng ukuran, jantenkeun idéal pikeun aplikasi anu bentukna henteu teratur atanapi rumit.
2. Pemanasan Seragam
Bantalan pemanas karét silikon nawiskeun distribusi panas anu seragam di sakumna permukaan pemanas, mastikeun yén panas disebarkeun sacara rata sareng teu aya titik panas atanapi tiis.
3. Pemanasan anu Éfisién
Tikar pemanas karét silikon efisien dina mindahkeun panas sareng meryogikeun énergi anu langkung sakedik pikeun ngajaga suhu anu konsisten, jantenkeun solusi anu hemat biaya pikeun aplikasi pemanasan.
4. Résistansi Suhu Luhur
Karét silikon katelah tahan kana suhu anu luhur, anu ngajantenkeun cocog pikeun aplikasi anu meryogikeun pemanasan dina suhu anu luhur.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









