Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Pipa Solokan Karét Silikon |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kakuatan Pemanas Pipa Solokan Karét Silikon nyaéta 23W / M, urang ogé tiasa ngadamel kakuatan sanés, sapertos 20W / M, 50W / M, jsb. Sareng panjangnapemanas pipa solokangaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, jsb. Anu pangpanjangna tiasa didamel 20M. Pakétnapemanas saluran pembuangannyaéta hiji pemanas kalayan hiji kantong cangkok, kuantitas kantong khusus dina daptar langkung ti 500pcs pikeun unggal panjangna. | |
Konfigurasi Produk
Sanajan dina cuaca anu paling parah, kabel pemanasan pipa solokan karét silikon didamel pikeun ngajaga pipa solokan anjeun sareng nganteurkeun kinerja anu unggul. Pemanas solokan ngagaduhan kualitas insulasi sareng tahan cai anu saé anu nyayogikeun operasi anu tiasa diandelkeun sapanjang taun. Pemanas ieu didamel pikeun manaskeun deui pipa cai tiis logam atanapi plastik anjeun sacara efektif, janten anjeun tiasa pamitan kana gangguan pipa anu beku.
Salah sahiji kauntungan utama pemanas pipa solokan nyaéta adaptasina, anu ngagampangkeun pikeun masangna dina rupa-rupa jinis pipa solokan. Desain anu tiasa diadaptasi ngajamin pas, ngirangan leungitna panas sareng ningkatkeun efektivitas di sakumna. Anjeun tiasa kalayan gampang ngajaga pipa anjeun sareng ngarasa aman terang yén tumpukan és moal meryogikeun perbaikan pipa anu mahal deui ku téknik pamasangan anu gampang.
Fitur Produk
1. Desain tahan cai:pikeun mastikeun yén sabuk pemanas tiasa dianggo kalayan aman dina lingkungan anu lembab, pikeun nyegah korsleting sareng karusakan .
2. Isolator lapisan ganda: nyadiakeun panyalindungan kaamanan tambahan, ngurangan résiko bocor arus.
3. Sambungan anu dibentuk:Pastikeun bagian panyambung sabuk pemanas gaduh segel sareng daya tahan anu saé.
4. Insulator karét silikon:cocog pikeun rentang suhu anu lega, ti -60℃ dugi ka +200℃, cocog pikeun rupa-rupa lingkungan anu kasar.
5. Bahan awak pemanasan: biasana dianggo paduan nikel-kromium atanapi tambaga-nikel, bahan-bahan ieu gaduh konduktivitas listrik anu saé sareng tahan suhu anu luhur.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














