| Ngaran Produk | Pemanas Saluran Pembuangan Kamar Tiis Pencairan Karét Silikon |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjangna | 0.5M-20m |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas Saluran Pembuangan |
| Panjang kawat timah | 1000mm |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Panjang pemanas solokan kamar tiis urang gaduh 0,5m, 1,0m, 1,5m, 2m, 3m, 4m, 5m, sareng saterasna, kakuatanna tiasa didamel 40W / M sareng 50W / M, panjang kawat timah nyaéta 1000mm. Panjang, daya, sareng tegangan pemanas pipa solokan tiasa disaluyukeun numutkeun sarat palanggan, kami gaduh stok pemanas saluran solokan 220V, sareng dayana 40W / M. | |
Pemanas solokan karét silikon manaskeun gancang sareng seragam, kinerja insulasi anu tiasa dipercaya, kalenturan anu kuat, kontak langsung sareng caket sareng alat pemanasan, kinerja tahan cai anu saé, tahan korosi Uap sareng kimia, kualitas stabil, henteu gampang kolot, tiasa dianggo sapanjang taun. Cocog pikeun sadaya jinis kulkas, freezer, asesoris kulkas, panggunaan pipa pencairan.
Sipat struktural:
(1) Utamana diwangun ku kawat paduan nikel-kromium sareng bahan insulasi karét silikon, pemanasan gancang, efisiensi termal anu luhur sareng umur panjang.
(2) pigura inti serat gelas non-alkali anu ngagulung kawat pemanasan listrik, insulasi utama nyaéta karét silikon, résistansi panas anu saé, kinerja insulasi anu dipercaya.
(3) Kalenturan anu saé pisan, tiasa langsung dipasang kana alat pemanasan, kontak anu saé, pemanasan seragam.
1. Tahan suhu anu saé. Sakabéhna nganggo karét silikon salaku insulasi sareng bahan konduktivitas termal (kalebet kabel listrik), sareng suhu kerjana nyaéta -60 dugi ka +200°C.
2. Konduktivitas termal anu saé: Ngaliwatan generasi panas, konduksi panas langsung, efisiensi termal anu luhur, pemanasan jangka pondok pikeun ngahontal pangaruhna.
3. Kinerja listrik anu tiasa diandelkeun: Nalika unggal sabuk pemanasan listrik kaluar ti pabrik, éta lulus uji résistansi DC anu ketat, tegangan tinggi anu dicelupkeun sareng uji résistansi insulasi pikeun mastikeun kualitas.
4. Struktur anu kuat, kalenturan sareng gampang dilengkungkeun; Digabungkeun sareng sadaya bagian buntut tiis, teu aya titik pangiket. Struktur anu lumrah, gampang dipasang.
5. Desain anu kuat: panjang pemanasan, panjang timah, tegangan anu dipeunteun sareng daya ditangtukeun ku pangguna.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













