Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Pita Casing Engkol Karét Silikon |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Bahan | karét silikon |
| Lebar sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, jsb. |
| Panjang sabuk | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Sabuk pemanas bak engkol |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| ThePemanas bak mesin Cinalébarna tiasa didamel 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, sareng saterasna.sabuk pemanasan silikontiasa dianggo pikeun ngaleutikan kompresor AC atanapi silinder kipas pendingin.sabuk pemanas crankcasepanjangna tiasa disaluyukeun salaku sarat klien. | |
Konfigurasi Produk
Sabuk pemanasan crankcase kompresorÉlémen pemanasan disusun ku kawat tahan paduan kromium nikel, gancang dipanaskeun, suhu seragam, lapisan insulasi nganggo résistansi suhu luhur sareng handap, anti korosi, insulasi anu luhur, résistansi sepuh tina karét silikon sareng lawon serat non-kimia, karét busa impor sareng bahan sanésna, ku lapisan, lapisan insulasi panengah, lapisan pelindung luar tilu lapisan, résistansi panas anu saé, kinerja insulasi anu tiasa dipercaya, kalenturan, tiasa dipanaskeun kontak caket objék, efisiensi termal anu luhur, gampang dianggo, tiasa langsung dililit dina permukaan bagian anu dipanaskeun. Pikeun ngajaga kinerja alat anu pangsaéna, pemanas crankcase maénkeun peran penting dina ngirangan akumulasi cai sareng ngajaga suhu kerja anu konsisten, sahingga ningkatkeun umur jasa mesin.
Fitur Produk
1. Lentur sareng lilitan acak numutkeun paménta komponén anu badé dipanaskeun, rohangan sareng volume anu alit.
2. Modeu pamasangan anu saderhana sareng gancang.
3. Selongsong insulator karét silikon dina awak pemanas.
4. Lapisan anyaman tambaga timah tiasa nyegah mesin tina karusakan, sareng ngalirkeun daya listrik ka taneuh.
5. Tahan ka lembab sagemblengna.
6. Sesuaikeun panjangna numutkeun anu diperyogikeun.
7. Inti buntutna tiis.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














