Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pita Pemanas Saluran Solokan Cina Karét Silikon |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kakuatan tinaPita Pemanas Saluran Solokannyaéta 40W/M, urang ogé tiasa ngadamel kakuatan sanés, sapertos 20W/M, 50W/M, jsb. Sareng panjangnapemanas pipa solokangaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, jsb. Anu pangpanjangna tiasa didamel 20M. Pakétnapemanas saluran pembuangannyaéta hiji pemanas kalayan hiji kantong cangkok, kuantitas kantong khusus dina daptar langkung ti 500pcs pikeun unggal panjangna. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas saluran pembuangandirancang pikeun ditempatkeun di handapeun baki kolektor di jero alat pendingin di kamar tiis, pikeun nyegah beku sareng ngamungkinkeun cai kondensat ngalir kalawan bébas. Termostat anu terintegrasi ngajantenkeun aranjeunna otonom pinuh. Rating daya anu paling umum dianggo nyaéta 50 W/m. Nanging, pikeun baki plastik, kami nyarankeun pisan nganggo kisaran 40W/m.
Fitur Produk
Pita Pemanas Saluran Solokanngajaga saluran suplai cai sareng saluran drainase anu dianggo di bumi tina beku kusabab suhu anu handap.
1. Kabel pemanasan pipaGampang dipasang, anjeun tiasa masang nyalira, cocog pikeun pipa cai plastik sareng logam rumah tangga.
2. Kabel pemanas pipa nyegah pipa cai beku, supados cai tiasa ngalir normal di handap 0°C.
3. Kabel pemanas solokan cocog pikeun pipa logam atanapi pipa plastik anu dieusi cai.
4. Kabel pemanasna gampang dipasang
5. Kabel pemanas ieu aman dianggo sareng awét.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













