Parameter Produk
| Ngaran Produk | Kawat Pemanas Silikon pikeun Pigura Panto |
| Bahan Insulasi | Karét silikon |
| Diaméter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, jsb. |
| Panjang pemanasan | disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | kawat pemanas cairkeun |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kawat Pemanas Silikon pikeun Pigura Panto panjang, voltase sareng daya tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter kawatna tiasa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, sareng 4.0mm. Beungeut kawatna tiasa dijalin tina kaca firber, aluminium atanapi baja tahan karat. Thepemanas kawat defrostBagian pemanasan nganggo konektor kawat timah tiasa di segel nganggo sirah karét atanapi tabung anu tiasa disusutkeun témbok ganda, anjeun tiasa milih numutkeun kabutuhan panggunaan anjeun nyalira. | |
Konfigurasi Produk
Kawat pemanasan silikon diwangun ku dua bagian: lapisan luar insulasi sareng inti kawat. Lapisan insulasi didamel tina karét silikon, karét silikon lemes, insulasi anu saé, sareng tahan suhu luhur sareng suhu handap, tahan suhu luhur dugi ka 400 derajat masih tiasa dianggo sacara normal, sareng lemesna henteu robih, disipasi panas seragam, janten rentang aplikasi panas silikon lega pisan. Aya seueur bahan kawat pemanasan karét silikon, paduan nikel-kromium, Constantan, Kangmangan-tambaga, séng bodas tambaga paduan tambaga-nikel hirup, jsb., bahan pemanasan umum nganggo paduan nikel-kromium.
Fitur Produk
Ciri utama kawat pemanas silikon nyaéta: pemanasan gancang, tahan suhu luhur, kustomisasi parameter anu fléksibel, buruk laun, umur panjang, anu paling penting nyaéta biaya murah, hemat biaya, rupa-rupa aplikasi, sapertos: pertanian, sayuran rumah kaca, ranjang anu dipanaskeun listrik, pemanasan lantai, simbut listrik, pemanasan lantai, sungkup kompor, rice cooker sareng saterasna. Rentang tegangan adaptif nyaéta 3.7V-220V.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













