| Ngaran Produk | Pemanas Pipa Solokan Silikon |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Ukuran pemanas solokan | 5*7mm |
| Leangth | 1-20M, tiasa disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | 1000mm |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | pemanas saluran pembuangan |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kakuatan | 40W/M, 50W/M |
| Persetujuan | CE |
| Voltaseu | 110V-230V |
| Pemanas pipa utamina dianggo pikeun ngaleutikan pipa, panjangna tiasa dipilih ti 0,5M dugi ka 20M, sareng teganganna tiasa didamel 110V / 120V atanapi 220V / 230V, sareng kakuatanna 40W / M atanapi 50W / M, urang gaduh pemanas solokan stok pikeun 40W / M. Pamanas JINGWEI nyaéta pabrik élémen pemanas profésional, kami tiasa disaluyukeun numutkeun sarat konsumén, sareng produk utamina anu kami gaduh nyaéta tabung pemanas defrost, élémen pemanas oven, pemanas bersirip, tabung pemanas sanésna, bantalan pemanas silikon, pemanas crankcase, pemanas solokan, kawat pemanas silikon, pemanas aluminium foil sareng pelat pemanas aluminium. Sampel sayogi sateuacan produksi. | |
Pemanas pipa solokan cocog dipasang di jero pipa pikeun ngocorkeun cai tina peralatan Kulkas, handapeun baki kolektor pikeun nyegah beku sareng ngamungkinkeun cai kondensat ngalir kalawan bébas.
Pemanas pipa ngan ukur beroperasi salami siklus pencairan.
Pikeun mastikeun yén pemanas saluran pembuangan ieu awét, disarankeun nganggo alat kontrol.
Catetan: Rating daya anu paling umum dianggo nyaéta 50 W/m. Nanging, pikeun pipa plastik, perusahaan nyarankeun pisan nganggo kisaran 40W/m.
1. Disegel sapinuhna.
2. Fleksibel pisan.
3. Tegangan naon waé dugi ka 500V upami dipénta.
4. Kabel tiis: panjang standar 1 m.
5. Tegangan 230 V salaku standar.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















