Parameter Produk
| Ngaran Produk | Strip Pemanas Bak Engkol Silikon |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Bahan | karét silikon |
| Lebar sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, jsb. |
| Panjang sabuk | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Sabuk pemanas bak engkol |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Lebar Strip Pemanas Crankcase tiasa didamel 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, sareng saterasna.sabuk pemanasan silikontiasa dianggo pikeun ngaleutikan kompresor AC atanapi silinder kipas pendingin. Panjang Strip Pemanas Crankcase tiasa disaluyukeun numutkeun sarat klien. | |
Konfigurasi Produk
Strip pemanasan crankcase nyaéta alat pemanasan listrik tambahan, utamina dianggo pikeun manaskeun cangkang crankcase kompresor AC. Nalika suhu lingkungan di handap 0 ° C, kompresor tiasa sesah dihurungkeun atanapi jalanna goréng dina kaayaan pemanasan pompa panas, anu bakal mangaruhan umur jasa kompresor. Pikeun ngabéréskeun masalah ieu, sabuk pemanasan crankcase listrik tambahan (kawat) biasana dipasang dina wadah crankcase kompresor pikeun ningkatkeun suhu lingkungan kerja kompresor ngalangkungan pemanasan awal jangka pondok, supados mastikeun ngamimitian anu lancar sareng operasi normal kompresor.
Fungsi Produk
1 pikeun nyegah panyumbatan oli: dina lingkungan suhu anu handap, oli tiasa panyumbatan kusabab suhuna handap teuing, sahingga teu tiasa ngalir sacara normal, mangaruhan operasi normal kompresor. Panggunaan strip pemanasan crancase tiasa manaskeun oli dugi ka suhu anu tangtu pikeun mastikeun yén oli moal panyumbatan.
2. Ningkatkeun efisiensi gawé: Panggunaan pemanas crankcase tiasa ngajantenkeun oli ngajaga suhu anu langkung luhur salami operasi kompresor, sahingga ngirangan résistansi viskositas antara oli sareng awak sareng ningkatkeun efisiensi gawé kompresor.
3. Manjangkeun umur mesin: ngajaga suhu oli anu pas tiasa ngirangan gesekan sareng karusakan, sahingga manjangkeun umur mesin.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














