Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pabrik Élémen Pemanas Casing Engkol Silikon pikeun Kompresor |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Bahan | karét silikon |
| Lebar sabuk | 14mm, 20mm, 25mm, jsb. |
| Panjang sabuk | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Sabuk pemanas bak engkol |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Pemanas JINGWEI nyaéta CinaPabrik Élémen Pemanas Kotak Engkol, lébar pemanas crankcase nyaéta 14mm, 20mm, 25mm, sareng 30mm. Panjang sabuk tiasa disaluyukeun sakumaha perimeter kompresor anjeun, cara pamasanganna nyaéta ku cinyusu. | |
Konfigurasi Produk
Matriks tinasabuk pemanasan crankcase kompresorSabuk panjang, kalayan alur sempit di tengah hiji sisi, kawat résistansi dililit dina serat gelas di luhur kawat, ngaliwatan liang matriks, kawat sareng kawat karét silikon disambungkeun ku klip tambaga sareng karét silikon disegel kana tungtung sabuk pemanasan, teras kait retracting dipasang dina tungtungna ku paku keling, sareng pegas retracting dipasang dina kait retracting, sareng tungtung anu sanésna ditarik nalika dianggo Sambungan pegas disetel di sakitar poros engkol, sareng saatos listrik, oli dilembutkeun ku panas, supados kompresor gampang dihurungkeun.
Fungsi Produk
Saatos kompresor dipareuman salami lami, oli pelumas dina crankcase bakal ngalir deui kana wadah oli, nyababkeun oli pelumas padet, teras mangaruhan kinerja pelumasan. Pikeun nyingkahan ieu, kompresor biasana dilengkepan kusabuk pemanasan crankcase. Kalungguhan tisabuk pemanas crankcasenyaéta pikeun ngajaga oli pelumas dina crankcase dina suhu anu pas ku cara dipanaskeun pikeun mastikeun fluiditas sareng pangaruh pelumasan tina oli pelumas.
Suhu bubuka tinapemanas crankcase ACumumna disetel dina suhu sakitar 10 °C, ieu kusabab viskositas oli pelumas bakal ningkat sacara seukeut di handap 0 °C, sareng fluiditas bakal janten langkung parah, sareng fluiditas anu langkung saé tiasa kahontal di luhur 10 °C. Nalika suhu ngahontal nilai anu disetel, sabuk pemanasan bakal dihurungkeun dugi ka suhu oli pelumas dina crankcase ngahontal kisaran anu pas.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














