Parameter Produk
| Ngaran Produk | Bantalan Pemanas Minyak Karét Silikon |
| Bahan | Karét silikon |
| Kandel | 1.5mm |
| Voltaseu | 12V-230V |
| Kakuatan | disaluyukeun |
| Wangun | Buleud, pasagi, pasagi panjang, jsb. |
| Perekat 3M | tiasa ditambahkeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Bantalan Pemanas Karét Silikon |
| Termianl | Disaluyukeun |
| Pakét | karton |
| Persetujuan | CE |
| Pamanas Karét Silikon ngandung bantalan pemanas karét silikon, pemanas crankcase, pemanas pipa solokan, sabuk pemanas silikon, pemanas home brew, kawat pemanas silikon. Spésifikasi bantalan pemanas karét silikon tiasa disaluyukeun numutkeun sarat klien. | |
Konfigurasi Produk
Bantalan pemanas karét silikonmangrupikeun produk anu dipikaresep ku rupa-rupa industri. Kusabab desainna fleksibel pisan, bentuk sareng ukuranana tiasa robih, sareng tiasa digulung, gampang nempel kana permukaan barang anu badé dipanaskeun. Éta mangrupikeun unsur pemanasan anu serbaguna pisan sareng tiasa dianggo dina kabinet wadah tuangeun, drum minyak, printer 3d, jsb.
1. Tegangan operasi: 3.7-380V tiasa waé, di dieu diwatesan ku bagian produk khusus
2. Suhu permukaan: 0-200°C, impor 180°C, domestik 150°C tiasa dianggo salami lami (teu tiasa dipanaskeun dina cairan)
3. Wangun anu disaluyukeun: bentuk naon waé dina rentang desain produksi (teu tiasa dipotong saatos produk réngsé)
4. Tikar pemanasan karét silikonketebalan: 1.5-1.8mm (tiasa melengkung kalayan kelengkungan)
Aplikasi Produk
Bantalan pemanas karét silikonparantos seueur dianggo pikeun nyayogikeun lingkungan termal pikeun alat komunikasi luar ruangan, insulasi luar ruangan sareng antibeku, pemanasan alat kimia, antibeku pipa, insulasi batré cadangan alat luar ruangan, perawatan médis, mesin sareng alat instrumentasi, tubular, antibeku, insulasi termal, Pemanas Drum, Periferal Komputer, alat pangolahan poto, alat pangolahan semikonduktor, jsb. Rupa-rupa industri.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









