Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Kulkas Samsung Defrost 280W DA47-00139A |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 4.5mm, 6.5mm, jsb. |
| Wangun | disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas Defrost Aluminium |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Onderdil pemanas defrost kulkas Samsung nyaéta DA47-00139A, 220V/280W. Pakét tabung pemanas defrost tiasa dipak dina hiji pemanas nganggo hiji kantong. | |
Konfigurasi Produk
Élémen pemanas tabung aluminium langkung gampang dianggo dina rohangan anu alit, gaduh kamampuan deformasi anu saé, tiasa dibengkokkeun kana bentuk anu rumit, sareng tiasa dianggo dina sagala jinis rohangan. Éta ogé gaduh kinerja konduksi panas anu saé, anu ningkatkeun épék pemanasan sareng pencairan.
Pakakas umum pikeun ngalemberehkeun sareng ngajaga panas freezer, kulkas, sareng peralatan listrik sanésna nyaéta pemanas aluminium pikeun ngalemberehkeun. Kalayan bantosan termostat, kapadetan daya, insulasi, saklar suhu, sareng kaayaan panyebaran panas, éta tiasa gancang manaskeun sareng nyayogikeun kasamaan sareng kaamanan. Ieu biasana dianggo pikeun miceun ibun tina kulkas, beku, sareng alat pemanas listrik anu sanés.
Aplikasi Produk
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













