Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Kulkas Samsung DA47-00192E Foil Aluminium |
| Bahan | Kawat pemanas + pita aluminium foil |
| Voltaseu | 12V |
| Kakuatan | 2W |
| Wangun | Disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | Disaluyukeun |
| Modél terminal | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| MOQ (Modal Usaha) | 200 PCS |
| Anggo | Pemanas aluminium foil |
| Pakét | 100pcs hiji karton |
| Ieuelemen pemanas aluminium foilBagian Samsung DA47-00192E pikeun kulkas dirancang pikeun minuhan standar kualitas sareng kinerja anu pangluhurna, mastikeun alat anjeun terus jalan sacara efisien sareng efektif. Spésifikasi (ukuran, bentuk, voltase sareng daya) disaluyukeun sapertos conto aslina. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas aluminium foilnyaéta élémen pemanas anu didamel tina kawat pemanas anu diisolasi silikon atanapi kawat pemanas PVC, anu biasana disimpen di antara dua potongan aluminium foil atanapi dihijikeun kana hiji lapisan aluminium foil.bantalan pemanas aluminium foilmibanda lapisan handap anu napel sorangan, anu tiasa dipasang kalayan merenah sareng gancang di tempat-tempat anu peryogi insulasi. Pemanas bantalan aluminium foil gampang dianggo sareng tiasa gancang dipasangkeun kana daérah pemanasan dimana diperyogikeun. Parameter téknisna kalebet ukuran anu tiasa disaluyukeun, tegangan anu tiasa disaluyukeun, deviasi daya (deviasi résistansi) ≤5%, arus bocor ≤0.5mA dina suhu kerja, deviasi daya ± 10% tina nilai anu dipeunteun dina tegangan anu dipeunteun, sareng kakuatan adhesi aluminium foil sareng kawat pemanasan ≥2N/1 menit tanpa ngelupas atanapi murag. Tegangan kerja tinabantalan pemanas aluminium foiltiasa dirancang salaku 12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, jsb., sareng suhu kerjana tiasa ngahontal 160°C. Kinerja na moal kapangaruhan ku suhu anu handap -30°C.
Aplikasi Produk
Bantalan pemanas aluminium foilmibanda kaunggulan ukuranana anu alit, hampang sareng efisiensi pemanasan anu luhur, janten seueur dianggo dina seueur widang. Pemanas aluminium foil seueur dianggo dina industri manufaktur alat, sapertos pencairan dina kulkas sareng freezer, insulasi rice cooker, sareng méja pemanasan listrik.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















