Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Oven Résistansi |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Theelemen pemanas ovenDianggo pikeun microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi conto klien. Diaméter tabungna tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm atanapi 10.7mm. JINGWEI HEATER nyaéta pabrik tabung pemanasan profésional, tegangan sareng kakuatanelemen pemanas oventiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Sareng tabung élémen pemanas oven tiasa dipanaskeun, warna tabungna bakal héjo poék saatos dipanaskeun. Kami gaduh seueur jinis modél terminal, upami anjeun peryogi nambihan terminal, anjeun kedah ngirimkeun nomer modél ka kami heula. | |
Konfigurasi Produk
Élémen Pemanas oven kami kualitasna luhur, hargana murah, awét, sareng konduktivitas termal anu saé. Kami ngaropea élémen pemanas air fryer sareng oven tina sagala bentuk sareng ukuran pikeun konsumén di sakumna dunya. Upami anjeun resep kana produk kami, punten kirimkeun parameter anu anjeun peryogikeun.
JINGWEI ngahasilkeun élémen pemanas oven dina bentuk anu paling umum nyaéta lempeng, bentuk U, bentuk M, bentuk W atanapi bentuk Multipul, biasana kami ngarobih élémen pemanas oven numutkeun gambar téknis desain khusus konsumén. Sareng kami ngan ukur nganggo MgO anu dimodifikasi kalayan kemurnian tinggi, insulasi magnésia nyayogikeun transfer panas anu langkung ageung.
Fitur Produk
1. Tahan tekanan, korosi sareng suhu luhur
2. Prosés las stainless steel padet, bahan anu saé pisan, umur panjang.
3. Kapadetan luhur terpusat, struktur kompak, stabilitas anu saé.
4. Tiasa disaluyukeun numutkeun sarat sareng gambar palanggan.
5. Sacara umum élémen pemanasan oven panggangan nganggo perlakuan kalembaban oven, warnana beige, tiasa dipanaskeun dina suhu anu luhur, warna permukaan tabung pemanas listrik hideung atanapi héjo poék.
Bengkel JINGWEI
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














