Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Defrost Résistansi nganggo Sekering 238C2216G013 |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Pemanas Defrost Résistansi nganggo Sekering 238C2216G013 dianggo pikeun kulkas mabe atanapi kulkas, pemanas gambar ditambahkeun dua potongan sekering, panjang pemanas defrost nyaéta 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Sadaya pemanas defrost urang tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Baja tahan karattabung pemanas defrost pikeun pendingin hawaDiaméter tabung tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanasan defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas Defrost nganggo Sekering 238C2216G013, ogé katelah tabung pemanas defrost atanapi pemanas defrost, nyaéta salah sahiji unsur pemanas listrik anu dianggo dina alat pendingin, utamina dianggo dina pendingin hawa panyimpenan tiis, kabinet tampilan kulkas sareng alat-alat sanésna, pikeun ngarengsekeun masalah ibun dina permukaan evaporator. Ibun bakal ngahalangan aliran hawa sareng mangaruhan pangaruh pendinginan, janten kedah dicairkeun sacara rutin. Tabung pemanas defrost ku cara defrost listrik, tabung pemanas listrik dianggo pikeun manaskeun lapisan ibun dina permukaan alat pikeun ngalemberehkeunana pikeun ngahontal tujuan defrost.
Prinsip kerja pemanas Defrost nganggo sekering nyaéta pikeun manaskeun lapisan ibun dina permukaan evaporator ngaliwatan tabung pemanas listrik pikeun ngalemberehkeunana. Tabung pemanas listrik biasana didamel tina pipa baja stainless 304 salaku cangkangna, kawat pemanas listrik paduan salaku awak pemanas, sareng interiorna dieusi ku bubuk magnésium oksida padet salaku média insulasi. Desain ieu ngamungkinkeun tabung pemanas listrik tiasa dianggo sacara stabil dina lingkungan suhu anu handap, mastikeun épék pencairan.
Pemanas Defrost pikeun Modél Pendingin Udara
Pamasangan sareng Pangropéa
Nalika masang tabung pemanas defrost kamar tiis, perlu pikeun mastikeun yén éta aya dina kontak anu caket sareng permukaan evaporator pikeun mastikeun pangaruh pemanasan. Dina hal pangropéa, pariksa status operasi pipa pemanas sacara rutin pikeun mastikeun operasi normalna sareng nyingkahan bahaya kaamanan anu disababkeun ku sepuh atanapi karusakan. Salaku tambahan, bersihan permukaan evaporator sacara rutin pikeun ngirangan kamungkinan kabentukna ibun sareng manjangkeun umur tabung pemanas.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













