| Ngaran Produk | Grosir & Pabrik Pemanas Cair Kulkas |
| Diaméter tabung | 6.5mm |
| Panjangna | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, atanapi khusus |
| Kakuatan | 345W, atanapi khusus |
| Voltaseu | 110V-230V |
| Modél terminal | 6.3mm |
| Pakét | pakét standar dipak dina karton, atanapi hiji pemanas sareng hiji kantong. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Sertifikasi | CE,CQC |
| Anggo | pencairan pikeun kulkas, freezer, jsb. |
| 1. Pamanas JW nyaéta Grosir & Pabrik Pamanas Defrost Kulkas, spésifikasi tabung pamanas defrost kami tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi gambar konsumén. Wangun pamanas defrost tubular utamina lempeng, bentuk U, tipe AA sareng bentuk khusus anu sanésna. 2. Panjang pemanas pencair dina sambungan biasana 360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, sareng 580mm, sababaraha palanggan ogé gaduh panjang anu sanés, éta tiasa disaluyukeun sareng kami henteu gaduh anu standar. 3. Pikeun bungkus tabung pemanas defrost, standar kami nyaéta ngabungkus pemanas dina karton langsung, sareng kami ogé tiasa ngabungkus pemanas nganggo kantong, hiji pemanas nganggo hiji kantong, sareng 100 pcs per karton. | |
Pemanas defrost kulkas didamel tina stainless steel 304 salaku cangkangna, sareng kawat paduan termal listrik spiral (nikel kromium, paduan kromium beusi) disebarkeun sapanjang arah aksial tengah tabung. Halaman kosong dieusi ku bubuk MgO kalayan insulasi sareng konduktivitas termal anu saé. Bagian panyambung tabung pemanasan sareng jalur timah disegel ku segel tekanan panas sirah karét atanapi selongsong panas, supados mastikeun yén tabung pemanasan tiasa dianggo sacara normal langkung ti 5 taun dina lingkungan anu lembab. Kawat timah tabung pemanasan defrost stainless steel tiasa disaluyukeun numutkeun kabutuhan palanggan, panjang standar nyaéta 800mm, sareng rupa-rupa jinis terminal tiasa ditambihkeun kana tungtung luar kawat timah, sapertos 6.3mm, 4.8mm sareng saterasna.
Tabung pemanas defrost dirancang sareng dikembangkeun pikeun sadaya jinis panyimpenan tiis, kulkas, tampilan, kabinet pulau sareng alat pembekuan sanésna pikeun komponén listrik anu ngaleutikan es. Éta tiasa gampang dipasang dina sirip chiller, kondensor sareng handapeun tangki cai pikeun ngaleutikan es. Kinerja produk parantos dibuktikeun ku langkung ti 30 taun prakték: éta gaduh pangaruh defrosting anu saé; Kinerja listrik anu stabil, résistansi insulasi anu luhur; Résistansi korosi, anti-sepuh; Kapasitas overload anu kuat; Arus bocor leutik, stabil sareng tiasa dipercaya; Umur panjang sareng ciri sanésna.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.













