Konfigurasi Produk
Beda sareng unsur umum, anu 2 dugi ka 3 kali volume radiusna, unsur pemanas bersirip nutupan sirip logam dina permukaan unsur umum. Ieu ningkat sacara signifikan, kontras sareng unsur umum, anu 2 dugi ka 3 kali volume radiusna, pemanas hawa bersirip nutupan sirip logam dina permukaan unsur umum. Ieu ningkat sacara signifikan. Ieu ngandung harti yén beban listrik permukaan unsur Halus nyaéta tilu dugi ka opat kali lipat tina unsur normal.
Sakaligus, suhu naék leuwih gancang, panas naék dina laju anu sami, panas naék leuwih gancang, efisiensi panas naék, lilana sataun naék, sareng suhu nurun.
Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen pemanasan bersirip |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Wangun élémen pemanas bersirip biasana dijieun lempeng, bentuk U, bentuk W, urang ogé tiasa ngarobih sababaraha bentuk khusus sakumaha anu diperyogikeun. Kaseueuran konsumén milih sirah tabung ku flens, upami anjeun nganggo élémen pemanas bersirip dina pendingin unit atanapi alat pencairan anu sanés, panginten anjeun tiasa milih segel sirah ku karét silikon, cara segel ieu tahan cai anu pangsaéna. | |
Pilih Bentuk
Aplikasi Produk
1. Dina industri kimia, pemanasan kimia, sababaraha bubuk anu dina tekanan anu tangtu, prosés kimia sareng pangeringan ngalangkungan pemanasan hawa parantos réngsé.
2. Manaskeun karbon hidrokarbon, kalebet minyak biogas, minyak beurat, minyak bahan bakar, minyak ganti panas, minyak pelumas sareng parafin.
3. Kusabab pipa panas listrik anu parantos réngsé gaduh struktur canggih anu bakal kapangaruhan ku ledakan, alat ieu tiasa dianggo sacara lega di daérah prediksi ledakan, sapertos kimia, militer, minyak, gas alam, plakat lepas pantai, kapal sareng daérah éta.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















