Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Udara Tabung Sirip |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, jsb. |
| Wangun | Lempeng, bentuk U, bentuk W, atanapi ngaropéa |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Bersirip |
| Terminal | Hulu karét, flens |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE, CQC |
| Wangun élémen pemanas bersirip biasana dijieun lempeng, bentuk U, bentuk W, urang ogé tiasa ngarobih sababaraha bentuk khusus sakumaha anu diperyogikeun. Kaseueuran konsumén milih sirah tabung ku flens, upami anjeun nganggo élémen pemanas bersirip dina pendingin unit atanapi alat pencairan anu sanés, panginten anjeun tiasa milih segel sirah ku karét silikon, cara segel ieu tahan cai anu pangsaéna. | |
Konfigurasi Produk
Pemanas hawa tabung siripnyaéta alat tukeur panas anu paling seueur dianggo dina penukar panas gas ka cair. Éta ngahontal tujuan ningkatkeun transfer panas ku cara nambihan sirip kana tabung pemanasan stainless steel dasar umum. Pipa dasar tiasa tabung stainless steel sareng sirip ogé tiasa nganggo strip stainless steel.
Pemanas tabung sirip nganggo gulungan mékanis, sareng permukaan kontak antara sirip anu ngaradiasi sareng pipa anu ngaradiasi ageung sareng pageuh, pikeun ngajamin kinerja transfer panas anu saé sareng stabil. Résistansi anu ngalirkeun hawa alit, uap atanapi cai panas ngalir ngaliwatan pipa baja, sareng panas dikirimkeun ka hawa anu ngalangkungan sirip ngalangkungan sirip anu dibungkus pageuh dina pipa baja pikeun ngahontal pangaruh manaskeun sareng niiskeun hawa.
Pilih Bentuk
Fitur Produk
Pemanas hawa tabung sirip utamina dianggo pikeun manaskeun hawa dina sistem pangeringan sareng mangrupikeun peralatan utama dina alat hawa panas. Médium panas anu dianggo dina radiator tiasa uap atanapi cai panas, atanapi minyak transfer panas. Tekanan kerja uap umumna henteu langkung ti 0.8Mpa, suhu hawa panas di handap 170°C.
1. Élémen pemanas bersirip tubulardianggo pikeun pemanas hawa, sapertos pemanas saluran hawa, pemanas ruangan, oven, pengering, jsb.
2. Élémen pemanas bersirip tubular baja tahan karat témbok kandel nyadiakeun panyalindungan tina lingkungan hawa korosif.
3. Sesuaikeun ukuran, bahan sarung, watt, voltase, numutkeun aplikasi.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














