Parameter Produk
| Ngaran Produk | Sabuk Pemanas Fermentasi Homebrew nganggo colokan AS |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Kakuatan | 20-25W |
| Voltaseu | 110-230V |
| Bahan | karét silikon |
| Lebar sabuk | 14mm sareng 20mm |
| Panjang sabuk | 900mm |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | pemanas bir bumi |
| Panjang kawat timah | 1900mm |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Colokkeun | AS, Euro, Inggris, Australia, jsb. |
| Thesabuk pemanasan bir bumilébarna 14mm sareng 20mm, panjang sabukna 900mm, panjang kabel listrikna 1900mm. Colokanna tiasa dipilih di AS, Inggris, Euro, Australia, sareng saterasna. Thesabuk pemanas bir bumiBisa ditambahkeun dimmer atawa temperator thermostat, batur ogé ditambahkeun strip suhu nalika ngagunakeun. | |
Konfigurasi Produk
Kaseueuransabuk pemanas bir fermentasingan saukur strip karét kalayan élémen pemanasan di jerona sareng kabel listrik lemes anu ngalangkunganana. Sabukna ngalingkup fermentor sareng talina narik pageuh, janten éta nyekel fermentor dina jangkungna pilihan anjeun (langkung seueur dina waktos ayeuna). Kaseueuransabuk panas pembuatan birmibanda sumber panas sakitar 20-25 watt, janten éta cukup hemat énergi sareng dina kalolobaan kasus langkung hemat énergi tibatan bohlam pijar tradisional. Ieu nyayogikeun kalori anu rendah pikeun nyingkahan fermentasi ragi dina bir ku kejutan.
Fluktuasi suhu anu ageung henteu séhat pikeun ragi sareng tiasa nyababkeun ragi ngahasilkeun sanyawa rasa anu teu dihoyongkeun. Panas anu hampang tina bantalan pemanas laun-laun naékkeun suhu bir sareng ngajagana dina kisaran anu diperyogikeun pikeun fermentasi kaseueuran ale atanapi anggur gumantung kana suhu lingkungan.
Fitur Produk
Kasuksésan nyieun bir, anggur, sari apel, atanapi kombucha gumantung kana ngajaga suhu nyieun bir anu ajeg, anu tiasa kahontal ku pemanas nyieun bir di bumi. Kantun sambungkeun teras pasang fermenter dina panel pikeun ngamimitian nganggona.
Kamampuh pikeun ngajaga suhu anu sampurna pikeun fermentasi tetep konstan mangrupikeun salah sahiji aspék anu paling hésé dina nyieun bir. Kasuksésan nyieun bir, anggur, sari apel, atanapi kombucha gumantung kana ngajaga suhu nyieun bir anu ajeg, anu bakal disayogikeun ku sabuk pemanas nyieun bir di bumi. Kantun sambungkeun teras pasangkeun fermenter dina panel pikeun ngamimitian nganggona. Pikeun ngahontal kontrol suhu ahir, anggo panel anu dilengkepan ku pangontrol suhu digital sareng térmométer colokan.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














