Parameter Produk
| Ngaran Produk | Sabuk Pemanas Fermentasi Home Brew |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Kakuatan | 20-25W |
| Voltaseu | 110-230V |
| Bahan | karét silikon |
| Lebar sabuk | 14mm sareng 20mm |
| Panjang sabuk | 900mm |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | pemanas bir bumi |
| Panjang kawat timah | 1900mm |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Persetujuan | CE |
| Colokkeun | AS, Euro, Inggris, Australia, jsb. |
| Thesabuk pemanasan bir bumilébarna 14mm sareng 20mm, panjang sabukna 900mm, panjang kabel listrikna 1900mm. Colokanna tiasa dipilih di AS, Inggris, Euro, Australia, sareng saterasna. Thesabuk pemanas bir bumiBisa ditambahkeun dimmer atawa temperator thermostat, batur ogé ditambahkeun strip suhu nalika ngagunakeun. | |
Konfigurasi Produk
Thesabuk pemanasan bir fermentasidijieunna tina karét silikon kualitas luhur, bahan anu dikenal ku daya tahan sareng kalenturanana; Gabungkeun ieu sareng stiker suhu anu tepat pikeun ngawas sareng ngontrol suhu pembuatan bir anjeun sacara efektif; Saatos nganggo termostat pikeun nyaluyukeun suhu, sabuk pemanasan teras-terasan panas;
Pemanas bir bumilébarna 14mm sareng 20mm, cocog pikeun rupa-rupa wadah pembuatan bir; Sarua ogé, sabuk pemanasan panjangna 900mm sareng talina 1900mm panjangna sareng cocog pikeun fermentor plastik 7 dugi ka 8 galon atanapi fermentor plastik 6 galon.
Bungkusan pemanas bir bumi tiasa dipak dina kantong transparan, kantong kartu anu dicitak atanapi kotak. Aya MOQ pikeun kantong kartu anu dicitak (500pcs) sareng kotak (500pcs), pakét standar nyaéta hiji pemanas sareng hiji kantong poli transparan.
Fitur Produk
Pemanas bir di bumi bakal mastikeun suhu bir anu konstan, anu penting pisan pikeun kasuksesan nyeduh bir, anggur, sari apel atanapi kombucha. Gampang dianggo, tinggal colokkeun teras setel fermenter dina panel.
Salah sahiji faktor anu paling hésé dihontal dina prosés nyieun bir nyaéta kamampuan pikeun ngajaga suhu idéal anu konstan pikeun fermentasi. Sabuk pemanasan pikeun nyieun bir di bumi bakal mastikeun suhu nyieun bir anu konstan, anu penting pisan pikeun kasuksesan nyieun bir, anggur, sari apel, atanapi kombucha. Gampang dianggo, tinggal colokkeun teras setel fermenter dina panel. Anggo panel kalayan colokan termometer sareng pangontrol suhu digital pikeun ngahontal kontrol suhu ahir.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














