Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Oven Pemanggang Roti |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| TheÉlémen Pemanas Oven Pemanggang RotiDianggo pikeun microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi conto klien. Diaméter tabungna tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm atanapi 10.7mm. JINGWEI HEATER nyaéta pabrik tabung pemanasan profésional, tegangan sareng kakuatanelemen pemanas oventiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Sareng tabung élémen pemanas oven tiasa dipanaskeun, warna tabungna bakal héjo poék saatos dipanaskeun. | |
Konfigurasi Produk
Thetabung pemanas ovenkagolong kana salah sahiji tabung pemanas anu kaduruk garing, sareng tabung pemanas listrik anu kaduruk garing nujul kana tabung pemanas listrik anu kakeunaan sareng kaduruk garing di udara. Bagian jero tinaelemen pemanas ovennyaéta kawat pemanas, sareng tengahna diisolasi ku bubuk MgO anu dimodifikasi sareng dipanaskeun ku konveksi paksa. Awak permukaan luar tabung pemanas Oven nyaéta baja tahan karat héjo poék saatos dirawat héjo, janten urang sering ningali yén tabung pemanas dina oven héjo poék, henteu kotor atanapi kulawu.
Tabung pemanas ovenTabung pemanas listrik bentuk U, W atanapi rod lempeng anu umum dianggo, didamel tina kawat pemanas paduan kromium nikel, pipa baja tahan karat sareng bubuk magnésium suhu luhur anu dimodifikasi, kalayan efisiensi termal anu luhur, umur layanan anu panjang, gampang dipasang, kakuatan mékanis anu saé sareng kaunggulan sanésna. Bentuk, tegangan sareng kakuatanna tiasa disaluyukeun numutkeun kabutuhan konsumén.
Fitur Produk
1. Tahan tekanan, korosi sareng suhu luhur
2. Prosés las stainless steel padet, bahan anu saé pisan, umur panjang.
3. Kapadetan luhur terpusat, struktur kompak, stabilitas anu saé.
4. Tiasa disaluyukeun numutkeun sarat sareng gambar palanggan.
5. Sacara umum élémen pemanasan oven panggangan nganggo perlakuan kalembaban oven, warnana beige, tiasa dipanaskeun dina suhu anu luhur, warna permukaan tabung pemanas listrik hideung atanapi héjo poék.
Bengkel JINGWEI
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














