| Ngaran Produk | Bagian Evaporator & Kulkas Élémen Pemanas Defrost Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk U, atanapi adat. |
| Ukuran | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Jalan segel | sirah karét atanapi tabung anu tiasa disusut |
| Panjang kawat timah | 700mm, atanapi khusus |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Élémen Pemanas Cairan Listrik didamel tina tabung baja tahan karat 304, utamina dianggo pikeun freezer, kulkas, kulkas, pendingin unit, evaporator, sareng sajabana. Sadaya élémen pemanas cairan tubular urang tiasa disaluyukeun numutkeun sarat konsumén. Wangunna aya tabung lempeng tunggal, bentuk U, bentuk W, tabung doule sareng sajabana. Pamanas JINGWEI nyaéta produsén élémen pemanas profésional, kami tiasa disaluyukeun janten pemanas salaku palanggan, ukuran, bentuk, voltase sareng daya tiasa disaluyukeun. Produk utama kami nyaéta tabung pemanas defrost, pemanas oven, tabung pemanas bersirip, tabung pemanas sanésna, pemanas aluminium foil, bantalan pemanas karét silikon, pemanas crankcase, kawat pemanas silikon, sabuk pemanas silikon, pelat pemanas aluminium sareng saterasna. | |
Tabung pemanas listrik defrost dieusi ku kawat pemanas listrik dina tabung stainless steel 304, sareng bagian rongga dieusi ku bubuk magnesium oksida kalayan konduktivitas termal sareng insulasi anu saé, teras diolah janten rupa-rupa bentuk anu diperyogikeun ku pangguna. Éta ngagaduhan kaunggulan struktur anu saderhana, efisiensi termal anu luhur sareng kakuatan mékanis anu saé. Tabung pemanas listrik tiasa dianggo pikeun manaskeun rupa-rupa cairan sareng asam, alkali sareng uyah, tapi ogé adaptasi kana titik larutan anu handap tina pemanasan sareng peleburan logam.
Élémen pemanas defrost listrik dicirikeun ku teu aya muatan dina permukaanana. Kusabab ciri strukturna, tabung pemanas defrost stainless steel ngagaduhan seueur kaunggulan tibatan bentuk élémen pemanas listrik anu sanés. Salaku conto, éta henteu ngan ukur saderhana dina strukturna, ngahémat bahan, biaya murah, umur layanan anu awét, kakuatan mékanis anu luhur, efisiensi termal anu luhur, bari ngahémat énergi, aman dianggo, tiasa dibengkokkeun kana rupa-rupa bentuk, hampang, gampang dibongkar sareng dirakit, sareng seueur dianggo.
Élémen pemanasan defrost tiasa gampang dipasangkeun kana pendingin hawa sareng sirip kondensor pikeun tujuan defrost. Seueur dianggo pikeun kulkas, kulkas, freezer, unit cooler sareng saterasna.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













