Parameter Produk
| Ngaran Produk | Tabung Pemanas Defrost Evaporator |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Tabung Pemanas Defrost Evaporator dianggo pikeun ngaleutikan es dina pendingin hawa, bentukna siga gambartabung pemanas defrostnyaéta tipe AA (tabung lempeng ganda), panjang tabungna disaluyukeun kana ukuran pendingin hawa anjeun, sadaya pemanas defrost kami tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter tabung Pemanas Defrost Evaporator tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanas defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Konfigurasi Produk
Pikeun nyegah és sareng ibun ngumpul dina koil evaporator, pemanas defrost mangrupikeun bagian penting tina freezer sareng kulkas. Pikeun ngalemberehkeun és anu parantos akumulasi, éta jalan ku cara ngahasilkeun panas anu dikontrol anu diarahkeun ka koil. Salaku bagian tina siklus defrost, prosés lebur ieu mastikeun alat tiasa dianggo sacara efektif.
Biasana didamel tina kawat anu tahan panas, pemanas ieu disimpen sacara strategis di jero kompartemen freezer atanapi kulkas. Pemanas defrost diaktipkeun sacara périodik, boh ku timer atanapi thermostat, pikeun ngajaga lingkungan anu bébas tina ibun, ngamungkinkeun alat tiasa fungsina sacara optimal sareng mastikeun kadaharan tetep awét dina suhu anu dipikahoyong.
Pemanas Defrost pikeun Modél Pendingin Udara
Aplikasi Produk
Kamampuh defrost evaporator anu efisien ngajantenkeun éta seueur dianggo dina kulkas, kulkas, AC sareng alat-alat rumah tangga anu sanés. Dina waktos anu sami, tabung pemanas defrost ogé dianggo dina widang sensor tingkat cairan, pemanas, timer sareng instrumen sanésna, sareng kinerja anu stabil sareng tiasa dipercaya parantos diakui sacara lega di industri.
Dina widang parabot rumah tangga, tabung pemanas defrost pikeun kulkas parantos ngahontal sarat efisiensi anu luhur, intelegensi sareng hemat énergi saatos mangtaun-taun dikembangkeun. Dina waktos anu sami efisiensi defrosting, éta ogé gaduh fungsi panyalindungan diri sareng fungsi pangaturan anu cerdas, anu tiasa ngawujudkeun kontrol otomatis sareng panyesuaian numutkeun suhu, kalembaban sareng data sanésna, sareng ningkatkeun efisiensi énergi.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














