Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Cairan Evaporator |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Pemanas Defrost Evaporator dianggo pikeun ngaleutikan es dina pendingin hawa, bentuk gambar tinatabung pemanas defrostnyaéta tipe AA (tabung lempeng ganda), panjang tabungna disaluyukeun kana ukuran pendingin hawa anjeun, sadaya pemanas defrost kami tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Baja tahan karattabung pemanas defrost pikeun pendingin hawaDiaméter tabung tiasa didamel 6.5mm atanapi 8.0mm, tabung kalayan bagian kawat timah bakal disegel ku sirah karét. Sareng bentukna ogé tiasa didamel bentuk U sareng bentuk L. Kakuatan tabung pemanasan defrost bakal dihasilkeun 300-400W per méter. | |
Konfigurasi Produk
Hawa suhu handap dina panyimpenan tiis ngandung cai, sareng nalika cai némpél kondensor, éta bakal ngabentuk ibun sareng és, anu mangaruhan pangaruh pendinginan. Pikeun ngarengsekeun masalah ieu, tabung pemanas defrost kipas bakal dipasang dina panyimpenan tiis. Pemanas defrost evaporator tiasa ngahasilkeun panas, naékkeun suhu permukaan kondensor, sareng ngalemberehkeun ibun sareng és.
Pikeun mastikeun suhu anu seragam sareng stabil dina panyimpenan tiis, posisi pipa pemanas defrost evaporator kedah dipilih di handap kipas atanapi di tukangeun kipas. Ku cara kieu, hawa panas tiasa dikirim sacara seragam ka sakumna panyimpenan tiis, supados suhu di jero sakumna panyimpenan tiis ningkat sacara seragam, sahingga ngagancangkeun kecepatan lééh és sareng és dina kondensor. Upami pipa defrost disimpen kalayan henteu leres, gampang nyababkeun naékna suhu lokal, atanapi juru-juru anu paéh dina panyimpenan tiis, anu nyababkeun és sareng és anu henteu tiasa dilééhkeun sacara lengkep.
Pemanas Defrost pikeun Modél Pendingin Udara
Aplikasi Produk
Pemanas defrost utamina dianggo dina sistem pendingin sareng pembekuan pikeun nyegah panumpukan ibun sareng és. Aplikasina kalebet:
1. Sistem AC:Dina unit AC kalayan koil pendingin anu rentan ka kabentukna ibun, pemanas defrost dianggo pikeun ngalemberehkeun és sareng ningkatkeun efisiensi pendinginan sistem.
2. Kulkas Industri:Industri anu meryogikeun pendinginan skala ageung, sapertos fasilitas pangolahan sareng panyimpenan dahareun, nganggo pemanas defrost pikeun ngajaga efisiensi sistem pendinginan sareng mastikeun kualitas produkna.
3. Kamar Tiis sareng Freezer Walk-In:Pemanas defrost dianggo di kamar tiis sareng freezer walk-in pikeun nyegah panumpukan és dina koil evaporator, ngajaga suhu anu konsisten pikeun panyimpenan barang-barang anu gampang ruksak sacara massal.
4. Truk sareng Kontainer Kulkas:Pemanas defrost dianggo dina sistem transportasi anu didinginkan pikeun nyegah akumulasi és, mastikeun yén barang tetep dina kaayaan optimal salami transit.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















