Konfigurasi Produk
Diaméter tabung pemanas bentuk U dina rice cooker biasana sayogi dina sababaraha ukuran umum, sapertos 6.5mm, 8mm, sareng 10.7mm. Pilihan diaméter gumantung kana sarat khusus rice cooker, sapertos kakuatan sareng kecepatan pemanasan. Panjang tabung pemanas bentuk U disaluyukeun dumasar kana ukuran rice cooker pikeun mastikeun pemanasan anu rata sareng efisien. Rentang kakuatan élémen pemanas rice cooker cukup lega, mimitian ti 50W dugi ka 20KW. Tegangan tiasa dipilih ti 12-660V. Salaku conto, modél élémen pemanas anu tangtu gaduh kakuatan 3KW atanapi 4KW, anu cocog pikeun tegangan 220V atanapi 380V.
Aya rupa-rupa bahan anu tiasa dipilih, kalebet beusi 10#, tambaga T4, baja tahan karat 1Cr18Ni9Ti sareng titanium Ti. Bahan anu umumna nyaéta baja tahan karat 304, anu henteu gampang retak. Tabung pemanas kotak sangu kukus ngagaduhan rupa-rupa bentuk, kalebet tipe U, tipe W, bentuk khusus sareng tabung pemanas listrik kalayan sirip panas sareng tabung pemanas listrik anu tahan ledakan.
Parameter Produk
| Ngaran Produk | Tabung Pemanas Bentuk U Listrik pikeun Panggung Haneut |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| TheTabung pemanas bentuk U pikeun kukusan béasbahan urang gaduh stainless steel 201 sareng stainless steel 304.TheÉlémen Pemanas Pemanas Tubular ListrikDianggo pikeun parabot dapur komérsial, sapertos kukusan béas, kukusan panas, showcase panas, jsb. Ukuran tabung pemanas bentuk U tiasa disaluyukeun salaku sarat klien. Diaméter tabung tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. | |
Jenis Produk
Tabung pemanas boiler uap bentuk U seueur dianggo dina penanak nasi komérsial, penghangat nasi, mesin masak nasi, sareng kukusan, sareng cocog pikeun sagala rupa tempat katering sareng pangolahan kadaharan.
Milih parameter anu pas pikeun élémen pemanasan tubular boiler uap penting pisan pikeun mastikeun kinerja sareng umur alat. Pilihan diaméter sareng panjang kedah dumasar kana kabutuhan khusus boiler uap, sedengkeun pilihan daya sareng voltase kedah merhatoskeun lingkungan listrik sareng sarat beban alat. Pilihan bahan sareng bentuk bakal mangaruhan efisiensi pemanasan sareng kaamanan alat.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













