| Ngaran Produk | Pemanas Cai Rendem Tubular Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| ThePemanas Cai Rendem Tubularbahan urang gaduh stainless steel 201 sareng stainless steel 304, ukuran flange gaduh DN40 sareng DN50, kakuatan sareng panjang tabung tiasa disaluyukeun salaku sarat. | |
Thetabung pemanasan celupdieusi ku kawat pemanas listrik dina tabung stainless steel, sareng bagian rongga dieusi ku bubuk magnesium oksida kalayan konduktivitas termal sareng insulasi anu saé, teras tabung didamel tina rupa-rupa bentuk anu diperyogikeun ku pangguna. Éta ngagaduhan struktur anu saderhana, efisiensi termal anu luhur, kakuatan mékanis anu saé, sareng adaptasi anu saé pikeun lingkungan anu keras.tabung pemanas listriktiasa dianggo pikeun manaskeun rupa-rupa cairan, cocog pikeun manaskeun hawa, minyak, cai sareng sajabana. Éta ngagaduhan ciri efisiensi termal anu luhur, umur panjang, kakuatan mékanis anu luhur, gampang dipasang, aman sareng reliabilitas.
Theelemen pemanas tubularbisa dibagi jadi: tabung pemanas lempeng tungtung tunggal, tabung pemanas lempeng tungtung ganda, tabung pemanas bentuk U, tabung pemanas bentuk W, tabung pemanas bentuk khusus, tabung pemanas spiral jeung sajabana. Bisa disaluyukeun!
Tabung pemanas listrik celupnyaéta komponén listrik khusus anu ngarobah énergi listrik jadi énergi panas. Kusabab hargana anu murah, gampang dianggo, gampang dipasang sareng teu aya polusi, éta seueur dianggo dina sagala rupa acara pemanasan.
1. Pipa panas listrik ukuranana leutik sareng kakuatanna ageung: pemanas utamina nganggo élémen pemanas listrik tubular kluster.
2. Réspon termal anu gancang, akurasi kontrol suhu anu luhur, efisiensi termal anu komprehensif anu luhur.
3. Suhu pemanasan anu luhur: suhu tugas maksimum desain pemanas tiasa ngahontal 850 ℃, suhu outlet sedeng rata-rata, sareng presisi kontrol suhu luhur.
4. Wates panggunaan anu lega, patuh anu kuat: pemanas tiasa dianggo pikeun tempat anu tahan ledakan atanapi tempat anu populér, tingkat tahan ledakan dugi ka dIB sareng C, tekanan dugi ka 20MPa,
5. Umur panjang sareng reliabilitas anu luhur: pemanas ieu didamel tina data pemanasan listrik anu luar biasa, beban daya penampilan desainna rendah, sareng panggunaan sababaraha pangropéa, supados kaamanan sareng umur pemanas listrik ditambihkeun pisan.
6. Bisa jadi kontrol aktif pinuh: nurutkeun sarat desain sirkuit pemanas, bisa ngagampangkeun réngséna suhu kaluar, meteor, tekanan jeung parameter séjén tina kontrol aktif, sarta bisa dihubungkeun jeung komputer. Hasil tina ngahémat énergi téh atra, sarta ampir 100% panas anu dihasilkeun ku énergi listrik dialihkeun ka média pemanasan.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













