Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Listrik pikeun Steamer Sangu |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| TheTabung pemanas bentuk U pikeun kukusan béasbahan urang gaduh stainless steel 201 sareng stainless steel 304.TheÉlémen Pemanas Pemanas Tubular ListrikDianggo pikeun parabot dapur komérsial, sapertos kukusan béas, kukusan panas, showcase panas, jsb. Ukuran tabung pemanas bentuk U tiasa disaluyukeun salaku sarat klien. Diaméter tabung tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. | |
Konfigurasi Produk
Thetabung pemanas kabinet kukusan béasnyaéta salah sahiji unsur pemanasan listrik anu khusus dianggo pikeun kabinet kukus béas, anu gaduh ciri efisiensi anu luhur, awét, aman sareng saterasna.
Thepipa pemanas listrik tina kukusan béasutamana diwangun ku pipa stainless steel (304 atanapi 201), kawat tahan suhu luhur sareng bubuk magnésium oksida kristalin. Tabung pemanasan listrik ieu biasana didamel tina tabung stainless steel impor kualitas luhur, bubuk magnésium oksida suhu luhur sareng kawat pemanasan listrik kualitas luhur, pikeun mastikeun kinerja sakabéhna anu saé sareng umur panjang. Dina pipa stainless steel, kawat tahan suhu luhur disebarkeun sacara seragam dina bentuk spiral. Rongga dieusi ku bubuk magnésium oksida kristalin kalayan konduktivitas termal sareng sipat insulasi anu saé. Strukturna henteu ngan ukur ningkatkeun efisiensi termal, ogé mastikeun keseragaman pemanasan. Nalika arus ngaliwat kawat résistansi, panas anu dihasilkeun ku nyebar ka permukaan tabung logam ngaliwatan bubuk magnésium oksida, tungtungna ditransfer ka bagian anu dipanaskeun atanapi hawa, pikeun tujuan pemanasan.
Jenis Produk
Tabung pemanas kukusan béas mangrupikeun bagian penting tina kukusan béas, sareng jinisna utamina sapertos kieu:
1. Tabung pemanas bentuk U: Tabung pemanas bentuk U cocog pikeun kukusan béas ageung, pangaruh pemanasanna stabil, kecepatan pemanasanna gancang.
2. Tabung pemanasan linier: tabung pemanasan linier cocog pikeun kukusan béas leutik, kakuatanna leutik, daérah pemanasanna leutik, cocog pikeun panggunaan skala leutik.
3. Pipa panas listrik biasa: pipa panas listrik biasa cocog pikeun kukusan béas ukuran sedeng, kakuatanna ageung, kecepatan pemanasan gancang, sareng umur layananna panjang.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














