| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Panggoreng Minyak Jero Tubular Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Panggoreng |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| JINGWEI heater nyaéta produsén tabung pemanasan deep fryer profésional, kami gaduh langkung ti 25 taun dina tabung pemanasan listrik anu disaluyukeun.Kakuatan tinaelemen pemanas penggorengan minyak jeroogé tiasa disaluyukeun salaku sarat. Hulu tabung biasana urang nganggo flens, bahan flens urang gaduh stainless steel atanapi tambaga. | |
Thetabung pemanas deep fryernyaéta élémen pemanas anu dirancang khusus pikeun dianggo dina deep fryer, dirancang pikeun nyayogikeun pemanasan anu gancang sareng seragam, pikeun mastikeun yén kadaharan kakeunaan tindakan panas anu konsisten nalika masak, sahingga ngajaga rasa sareng nutrisi. Ieu ciri-ciri tinaelemen pemanas penggorengan minyak jero:
1. Pemanasan anu efisien:tabung pemanas panggorenganngadopsi téknologi konvérsi pemanasan listrik anu efisien, tiasa dipanaskeun gancang dina waktos anu singget, pikeun nyayogikeun kaluaran panas anu stabil.
2. Pemanasan seragam:dirancang nganggo sistem distribusi panas anu dioptimalkeun, pikeun mastikeun yén kadaharan dipanaskeun sacara rata nalika prosés ngagoréng, pikeun nyingkahan daérah anu panas teuing atanapi tiis.
3. Daya tahan:dijieun tina baja tahan karat kualitas luhur, mibanda résistansi korosi anu saé sareng résistansi suhu anu luhur, pikeun mastikeun stabilitas sareng kaamanan jangka panjang.
4. Gampang dipasang sareng diropéa:elemen pemanas penggorengan minyak tubularDesainna basajan, gampang dipasang sareng diganti, gaduh pangropéa anu saé, ngirangan biaya sareng waktos pangropéa.
1. Loba dipaké dina sagala rupa parabot deep fryer kaasup dapur komérsial sareng dapur bumi.
2. Cocog pikeun manaskeun sagala rupa minyak nabati, sapertos minyak rapeseed, minyak suuk, jsb.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













