| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Oven Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Theelemen pemanas oven listriktiasa milih diaméter tabung 6.5mm atanapi 8.0mm, ukuran sareng bentukna tiasa disaluyukeun salaku sarat. Diaméter tabung nyaéta stainless steel 304, bahan tabung sanésna tiasa disaluyukeun. | |
Beusi sténlesselemen pemanas ovennyaéta élémen pemanas listrik silinder kalayan dua sirah. Dijaga ku sarung stainless steel. Kaseueuran pemanas sirah ganda dianggo pikeun manaskeun barang padet sapertos mesin pres injeksi, pelat pemanas atanapi rupa-rupa alat, pemanas sirah ganda ogé tiasa dianggo pikeun manaskeun cai atanapi gas dina kaayaan anu tangtu. Pilihan téknologi bakal gumantung kana spésifikasi téknis anu diperyogikeun sareng aplikasi. Nalika anjeun henteu terang persis produk mana anu anjeun pilari, kami bakal nyarankeun solusi anu pangsaéna pikeun kabutuhan anjeun.
1. Umur panjang
2. Panaskeun gancang
3. Kasalametan sareng perlindungan lingkungan
4. Gampang dipasang.
5. Biaya murah, umur panjang, efisiensi tinggi.
6. Tiasa disaluyukeun kalebet bentuk, permukaan, spésifikasi, jsb.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














