| Ngaran Produk | Pelat Pemanas Keramik Infrabeureum Listrik |
| Bahan | Keramik |
| Voltaseu | 12V-480V, tiasa disaluyukeun |
| Watt | 125-1500W atanapi ngaropéa |
| Wangun | Datar/Melengkung/Bohlam |
| Élémen kawat tahan | Ni-Cr atanapi FeCr |
| Rentang panjang gelombang anu mangpaat | 2 nepi ka 10 um |
| Umur operasi rata-rata | Nepi ka 20.000 jam gumantung kana kaayaan |
| Termokopel internal | Tipe K atanapi J |
| Anggo | Pemanas Keramik Infrabeureum |
| Daérah tiis | Gumantung kana panjang sareng diaméterna 5-25mm |
| Jarak radiasi anu disarankeun | 100mm nepi ka 200mm |
| Pakét | hiji pemanas sareng hiji kotak |
| Warna | hideung, bodas, konéng |
| Ukuran standar Pemanas Keramik Infrabeureum 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mm x 60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm * 60mm 7. 245mm * 60mm Kalayan Termokopel tipe K atanapi J | |
Pemanas infra red keramik diwangun ku konduktor termal résistif anu dipasang sapinuhna dina bahan keramik anu pas. Kusabab dipasang sapinuhna dina keramik, énergi anu dihasilkeun ku konduktor termal tiasa dikirimkeun ka bahan di sakurilingna, anu nyegah konduktor termal tina panas teuing sareng manjangkeun umur jasana. Bahan anu dianggo pikeun masang konduktor termal kedah diisolasi sareng gaduh panyerepan sareng radioaktivitas anu saé dina rentang radiasi infra red anu ditetepkeun. Pikeun minuhan sarat ieu, pemanas infra red keramik tiasa didamel dina bentuk géométri anu béda-béda.
Awak utama bantalan pemanas infra red keramik nyaéta keramik, anu nganggo sabagian permukaan salaku permukaan radian sareng ngahijikeun koil pemanas. Pikeun pemanas infra red keramik, termokopel ogé tiasa dipasang dina posisi anu caket kana konduktor termal.
1. Pelat Pemanas Keramik Infrabeureum sanés struktur anu tahan cai, janten ulah kontak sareng minyak, cai sareng partikel plastik nalika disimpen sareng dipasang pikeun nyegah bocor.
2. Sateuacan dipasang, pariksa heula naha posisi pamasangan saluyu sareng spésifikasi Pemanas Keramik Infrabeureum listrik sareng naha tegangan panggunaanana konsisten.
3. Nalika dipasang, Pemanas Keramik Infrabeureum kedah dipasang raket sareng awak anu dipanaskeun, sareng permukaan awak anu dipanaskeun kedah rata sareng lengkep, tanpa fenomena anu henteu rata.
4. Nalika nganggo Bantalan Pemanas Keramik Infrabeureum, ulah aya ketukan anu tarik atanapi tabrakan sareng barang keras anu nyababkeun ubin keramik rusak, kawat résistansi paduan anu kakeunaan mangaruhan umur operasi.
5. Upami pelat Pemanas Keramik Infrabeureum kapendak ngahasilkeun warna hideung kaduruk dina permukaan saatos dianggo, éta nunjukkeun yén panas sareng disipasi panas tina awak anu dipanaskeun henteu saimbang, sareng kedah disaluyukeun dina waktosna pikeun nyegah kaduruk.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












