| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Oven Panggangan Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Theelemen pemanas ovenDianggo pikeun microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi conto klien. Diaméter tabungna tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm atanapi 10.7mm. JINGWEI HEATER nyaéta pabrik tabung pemanasan profésional, tegangan sareng kakuatanelemen pemanas oventiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Sareng tabung élémen pemanas oven tiasa dipanaskeun, warna tabungna bakal héjo poék saatos dipanaskeun. Kami gaduh seueur jinis modél terminal, upami anjeun peryogi nambihan terminal, anjeun kedah ngirimkeun nomer modél ka kami heula. | |
Thetabung pemanas ovenkagolong kana salah sahiji tabung pemanas anu kaduruk garing, sareng tabung pemanas listrik anu kaduruk garing nujul kana tabung pemanas listrik anu kakeunaan sareng kaduruk garing di udara. Bagian jero tinaelemen pemanas ovennyaéta kawat pemanas, sareng tengahna diisolasi ku bubuk MgO anu dimodifikasi sareng dipanaskeun ku konveksi paksa. Awak permukaan luar tabung pemanas Oven nyaéta baja tahan karat héjo poék saatos dirawat héjo, janten urang sering ningali yén tabung pemanas dina oven héjo poék, henteu kotor atanapi kulawu.
Tabung pemanas ovenTabung pemanas listrik bentuk U, W atanapi rod lempeng anu umum dianggo, didamel tina kawat pemanas paduan kromium nikel, pipa baja tahan karat sareng bubuk magnésium suhu luhur anu dimodifikasi, kalayan efisiensi termal anu luhur, umur layanan anu panjang, gampang dipasang, kakuatan mékanis anu saé sareng kaunggulan sanésna. Bentuk, tegangan sareng kakuatanna tiasa disaluyukeun numutkeun kabutuhan konsumén.
1. Tahan tekanan, korosi sareng suhu luhur
2. Prosés las stainless steel padet, bahan anu saé pisan, umur panjang.
3. Kapadetan luhur terpusat, struktur kompak, stabilitas anu saé.
4. Tiasa disaluyukeun numutkeun sarat sareng gambar palanggan.
5. Sacara umum élémen pemanasan oven panggangan nganggo perlakuan kalembaban oven, warnana beige, tiasa dipanaskeun dina suhu anu luhur, warna permukaan tabung pemanas listrik hideung atanapi héjo poék.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














