Élémen pemanas tabung penggorengan minyak jero mangrupikeun komponén konci anu teu tiasa dipisahkeun dina boiler atanapi peralatan kompor modéren. Fungsi inti élémen pemanas penggorengan minyak nyaéta pikeun ngarobih énergi listrik janten énergi termal sacara efisien, sahingga ngahontal kontrol suhu minyak anu tepat. Salaku salah sahiji komponén inti tina sakumna peralatan penggorengan, pentingna élémen pemanas jelas pisan. Élémen pemanas tabung listrik sacara langsung nangtukeun naha suhu minyak tiasa sacara stabil ngahontal suhu masak anu diperyogikeun, sareng ku kituna mangaruhan sacara signifikan rasa, warna sareng kualitas kadaharan sacara umum.
Tugas utama élémen pemanas minyak jero nyaéta pikeun nyayogikeun sumber panas anu stabil pikeun panci minyak, mastikeun yén suhu minyak tiasa naék sacara rata sareng tetep dina kisaran anu pas. Prosés ieu meryogikeun téknologi kontrol suhu anu tepat pisan pikeun nyegah turunna kualitas minyak atanapi kadurukna kadaharan kusabab suhu anu kaleuleuwihi luhur, sareng ogé pikeun nyingkahan suhu anu handap teuing pikeun minuhan sarat dasar ngagoréng. Salaku conto, dina kaayaan suhu anu luhur, upami suhu minyak terus-terusan ngaleuwihan titik haseupna, éta henteu ngan ukur bakal nyababkeun ngahasilkeun haseup masak tapi ogé tiasa nyababkeun parobahan kimia dina minyak, ngahasilkeun zat anu ngabahayakeun sareng mangaruhan kaséhatan. Dina kaayaan suhu anu handap, kadaharan anu digoréng tiasa nyerep teuing minyak, ngahasilkeun tékstur anu berminyak sareng henteu cukup garing.
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Tubular Immersion Fryer Komersial Listrik |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi anu diisolasi | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Panggoreng |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Terminal | Disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| JINGWEI heater nyaéta produsén élémen pemanasan penggorengan minyak profésional, kami gaduh langkung ti 25 taun dina tabung pemanasan listrik anu disaluyukeun.Kakuatan élémen pemanasan fryer ogé tiasa disaluyukeun salaku sarat. Hulu tabung biasana urang nganggo flens, bahan flens urang nganggo stainless steel atanapi tambaga. | |
1. Laju pemanasan anu gancang sareng naékna suhu anu gancang:Tabung pemanas penggorengan minyak jero langsung manaskeun minyak, anu tiasa gancang ningkatkeun suhu minyak sareng ngirangan waktos masak
2. Efisiensi transfer panas anu luhur:Kalayan area kontak anu ageung, éta tiasa gancang mindahkeun panas ka minyak
3. Umur layanan anu panjang:Élémen pemanas penggorengan minyak kualitas luhur gaduh umur panjang sareng tiasa dianggo salami lami
4. Kakuatan luhur:Tabung pemanas jero panggoreng minyak ngagaduhan kakuatan anu kawilang luhur, anu tiasa nyumponan paménta pikeun ngagoréng gancang.
5. Hemat rohangan:Tabung pemanas penggorengan minyak relatif kompak, anu tiasa ngahémat rohangan internal penggorengan jero
6. Gampang dibersihkeun:Kaseueuran modél dilengkepan komponén anu gampang dicabut pikeun beberesih sareng pangropéa anu merenah
*** Hayam goreng, réstoran hamburger (sapertos KFC, McDonald's) nganggo penggorengan komérsial kakuatan tinggi (kakuatan 3-10kW), pipa pemanas kedah tahan suhu tinggi, tahan korosi (stainless steel).
*** Operasi anu kontinyu meryogikeun pemanasan anu gancang sareng stabilitas tabung pemanas anu kuat.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















