Parameter Produk
| Ngaran Produk | Sabuk Pemanasan Pipa Solokan |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Kakuatan tinasabuk pemanasan pipa solokannyaéta 40W/M, urang ogé tiasa ngadamel kakuatan sanés, sapertos 20W/M, 50W/M, jsb. Sareng panjangnapemanas pipa solokangaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, jsb. Anu pangpanjangna tiasa didamel 20M. Pakétnapemanas saluran pembuangannyaéta hiji pemanas kalayan hiji kantong cangkok, kuantitas kantong khusus dina daptar langkung ti 500pcs pikeun unggal panjangna. | |
Konfigurasi Produk
Sabuk pemanasan pipa solokan kinerjana tahan cai, tiasa dianggo pikeun tempat gas baseuh, henteu ngabeledug, alat industri atanapi pipa laboratorium, pemanasan tanki sareng tanki, pemanasan sareng insulasi, tiasa langsung dililit dina permukaan bagian anu dipanaskeun, pamasangan saderhana, aman sareng tiasa dipercaya. Cocog pikeun daérah tiis, fungsi utama pipa sareng sabuk pemanasan listrik karét silikon khusus surya nyaéta insulasi pipa cai panas, pencairan, salju sareng és. Éta ngagaduhan ciri tahan suhu luhur, tahan tiis luhur sareng tahan sepuh.
Fitur Produk
Sabuk pemanasan pipa nyaéta sabuk pemanasan panjang tetep anu lemes pisan kalayan kapadetan daya desain anu luhur, janten salian ti dianggo pikeun pelacakan panas sareng insulasi sabuk daya konstan sacara umum, éta ogé tiasa dianggo di tempat-tempat anu peryogi pemanasan dina sababaraha kasus.
Pamakéan sabuk pemanasan pipa solokan pikeun nyegah
(1) Nalika dipasang, sisi pesawat karét silikon tina sabuk pemanasan listrik pipa kedah caket kana permukaan pipa sedeng sareng tangki, sareng dipasangkeun ku pita aluminium.
(2) Pikeun ngirangan leungitna panas, lapisan insulasi kedah diuji di luar sabuk pemanasan listrik pipa.
(3) Sabuk pemanasan pipa solokan dilarang pisan dipasang tumpang tindih sareng digulung pikeun nyegah karusakan anu kaleuleuwihi.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














